Akarsu Sondaj;su Sondajı,su Kuyusu Açılması,sondaj İşletmecisi,sondajcı Bursa

Şirket Hakkında
AKARSU SONDAJ;Bursada kuyudan su çıkarılması, su kuyusuna dalgıç ve milli pompa takılması, dalgıç motoru montaj edilmesi, su kuyusundan dalgıç ve milli pompa sökülmesi, yeraltında su arama işi, içme suyu ve tarım sulama suyunu sondaj yaparak çıkarma ile su kuyusu açma işleri, su sondajı, sondaj işletmeciliği, kuyulardan su çıkarılması, sondaj işleri, su kuyusu açılması, jeotermal sondaj işi, yeraltından su çıkarılması işi yapmaktadır.
Akarsu Sondaj;su Sondajı,su
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Akarsu Sondaj;su Sondajı,su Kuyusu Açılması,sondaj İşletmecisi,sondajcı Bursa
Sektörü: Maden ve Metal » Metalürji
Yetkili Kişi: mustafa doğru
Adres: Barboros Mah. İnönü Cad. 724. Sokak No:18 Osmangazi - BURSA
Şehir: Bursa
Ülke: Türkiye
Telefon: (533) - 6381470
Web Sitesi: www.akarsusondaj.net
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Akarsu Sondaj;su Sondajı,su firma bilgileri. Akarsu Sondaj;su Sondajı,su adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Akarsu Sondaj;su Sondajı,su ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Akarsu Sondaj;su Sondajı,su Kuyusu Açılması,sondaj İşletmecisi,sondajcı Bursa firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 21-08-2010 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2015 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.