Çelikel Tarım Makineleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Şirket Hakkında
Çelik El Tarım Makineleri Ltd. Şti. , 1965 yılında Yozgat? ın Boğazlıyan ilçesinde üretime başlamıştır.İlk üretimine, pulluk imalatıyla başlayan işletmemiz, 1985 yılında ürün çeşidine; kültüvatörü de dahil ederek gelişme sürecine girmiştir.İşletmemiz, 1992 yılında hem gelişen teknolojileri yakından takip etmek hem de daha kaliteli ve çeşitli ürünler imal etmek amacıyla sanayi kenti olan Konya? ya, üretim tesislerini taşımıştır.Konya? da 1998 yılına kadar çeşitli büyüklüklerde kültüvatör ve helezon imalatı yapan işletmemiz; 1998 yılında, hayvancılık işletmelerindeki makineleşme eksikliklerini görerek, bu eksiklikleri gidermeyi hedefleyen makine ve ekipmanların yapımına önem vermiş ve bunun sonucunda da : Tek Sıralı Mısır Silaj Makinesi, Tamburlu Çayır Biçme Makinesi ve Ot Silaj Makinesi gibi daha kompleks ve birkaç işi bir arada yapabilen kombine makinelerin imalatına yönelmiştir.Bu makinelerin imalatında sağlanan başarı, firmamızı; yeni ürünler yapmak konusunda teşvik etmiştir. Bu teşvik sonucu; 2002 yılında Türkiye? de ilk kez, serpme ekim yapabilen Yonca Mibzeri ve 2003 yılında da Yem Kırma Makinesi, çiftçimizin hizmetine sunulmuştur.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Çelikel Tarım Makineleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Sektörü: Makina » Tarım / Gıda Makinaları
İkincil Sektörü:Gıda / Tarım » Et, Tavuk, Balık
Yetkili Kişi: Ersin TÜRKMEN
Adres: büsan özel organize sanayi 7. sokak no:7 karatay
Şehir: Konya
Ülke: Türkiye
Telefon: (332) - 3451502
Faks: (332) - 3451504
Web Sitesi: http://www.celikeltarim.com
Tanımlayıcı Kelimeler
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Çelikel Tarım Makineleri firma bilgileri. Çelikel Tarım Makineleri adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Çelikel Tarım Makineleri ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Çelikel Tarım Makineleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 28-03-2006 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2015 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.