Dora Cast Ajans

Şirket Hakkında
Dora Cast Ajans, İstanbul ili Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. Karadut Sok. No:31/7 adresinde bulunmaktadır. Firma Hizmet » Reklam sektöründe hizmet vermektedir. Firma Yetkilisi Cihan Uygun dir.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Dora Casting & Production genç ve dinamik kadrosundan ödün vermeden sağlam adımlarla profesyonel anlamda oyuncu , reklam yüzü , manken ve model ayrıca prodüksiyon hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde devam ettirmektedir.

"Kalite Hiçbir Zaman Tesadüf Değildir" ilkesiyle yola çıkan Dora Cast Ajans günümüz Türkiye ‘ sinde kalite ve disiplininden kesinlikle en ufak bir ödün vermemektedir.

Dora Cast Ajans Türk örf ve adetleri ile aile yapısına göstermiş olduğu saygıdan ötürü çalışmalarını aile ortamı güvenliğinde , saygınlığında ve şeffaflığında devam ettirmektedir.
İletişim Bilgileri
Firma: Dora Cast Ajans
Sektörü: Hizmet » Reklam
Yetkili Kişi: Cihan Uygun
Adres: Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. Karadut Sok. No:31/7
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (216) - 3303063
Web Sitesi: www.doracastajans.com
Tanımlayıcı Kelimeler
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Dora Cast Ajans firma bilgileri. Dora Cast Ajans adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Dora Cast Ajans ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Dora Cast Ajans firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 19-12-2017 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2015 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.