Dış Ticaret –toptan Gıda- Şirketine Acil Ortak / Sermayedar Aranıyor…

Bu ilan Net Group Sg Pte Ltd adlı şirket tarafından Dış Ticaret –toptan Gıda- Şirketine Acil Ortak / Sermayedar Aranıyor… konusu ile girilmiştir. Firma bu ilanı İşbirliği talebi, ilanı olarak ilinden vermiştir. İlgilendiğiniz Talep/İlan bilgileri aşağıdadır.

22828
İşbirliği
29/08/2018
Dış Ticaret –toptan Gıda- Şirketine Acil Ortak / Sermayedar Aranıyor…
Türkiyede dış ticaret teşviklerinden dolayı mecburi olarak açılması gereken Gıda İthalat- İhracat şirketine: %5 (10.000 USD) ile –YASAL- ortak olabilecek T.C vatandaşı yatırımcı aranıyor. Ortaklık payı ve teklifimiz TEK KİŞİ için, kısa bir süreliğine geçerlidir. Mevcut olan toptan gıda ve süpermarket, fast food şirketlerimize ürün sevkiyat ve tedariği yapacak, gerektiğinde yurtdışına başka ülkelere de sevkiyat yapacak olan mevcut olan şirketlerimize ilave basit, misyonu ve görevleri belli bir limited şirketi açılacaktır. Sermayenin geri dönüşü, kar oranı zaten talep edilen ücretin üzerinde. Sadece Türkiyede yetkili bir temsilci bulunmasını istiyoruz. Bu kadar basit, yani ortada komplike birşey yok. Bu nedenle ilgisiz, alakasız MESAJ atmayın. Cebinde parası olmayıp, boş boş yorum yapanlardan, hali hazırda parası olmayıp hikaye anlatan ve ürün satmaya çalışan insanlardan ve egosunu tatmin etmeye çalışanlardan yorulduk. Biz zaten bu işi 2011 den beri yapıyoruz ve işimizi gayet iyi biliyoruz. Para kazanmak isteyen, çalışmak isteyen ve ileriye dönük kendi iş yatırımını da yapmak isteyen varsa: verilen telefonu arayın, görüşelim. Hatta yüzyüze görüşelim. Belki sizin açınızdan farklı, olumlu projeler de çıkabilir. LÜTFEN GERCEK YATIRIMCILAR ARASIN. Hem benim, hem de kendi zamanınızı boşa harcamayın. Ortak/Sermayedar, ofis masraf ve giderlerinden sorumlu olmayıp, her iki ayda bir nemasını alacaktır. ( masrafları ana çatı şirket karşılamakta ). Toplantı nedeniyle 02 Ağustos’da yurtdışı çıkışı yapılacaktır. (henüz şirket kurulamamış olduğundan aldığımız karar üzerine toplantı ertelenmek zorunda kaldı) Pasaportu olan ortak/sermayedar adayı eğer isterse 5 günlük yurtdışı ziyaretine katılabilir. YOL ve KONAKLAMA giderleri TARAFIMIZA aittir. ÖNEMLİ NOT: Yeni ticari kanunlara göre şirket: Ticaret Sicilde Mali Müşavir denetiminde ana sermayesi 200.000 USD karşılığı TL yasal olarak açılacak olup, sermayedar/ortak ş
Net Group Sg Pte Ltd Net Group Sg Pte Ltd
Net Group Sg Pte Ltd ilanları

İlana yanıt verebilmek için TurkBusinessCenter'a üye olmalısınız.

Üye Giriş - Üye olmak için tıklayınız

Net Group Sg Pte Ltd talep ve ilanları

Dış Ticaret –toptan Gıda- Şirketine Acil Ortak / Sermayedar Aranıyor…
Türkiyede dış ticaret teşviklerinden dolayı mecburi olarak açılması gereken Gıda İthalat-İhracat şirketine: %5 (10.000 USD) ile –YASAL- ortak olabil..

İlan Sayfasına Geri Dön

DİKKAT!: Bu bölümde yer alan ilanlar/talepler/teklifler, Turk Business Center'a serbestçe üye olan şirketlerin her hangi bir onay mekanizmasından geçmeden yayınladıkları tekliflerdir. Turk Business Center sadece bu sayfaların düzgün çalışmasını sağlar, tekliflerin içerikleri ya da doğrulukları konusunda her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Başvurmanın tek yolu yayınlayan şirket ile irtibat kurmaktır. Bu teklifin yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız, bilgi@turkbusinesscenter.com adresine e-posta göndererek bize haber veriniz.
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

Net Group Sg Pte Ltd nerede?


Haritayı büyütmek için üzerine tıklayın.

sektöründeki en güncel ürün ve hizmetler

Dış Ticaret –toptan Gıda- Şirketine Acil Ortak / Sermayedar Aranıyor…
Türkiyede dış ticaret teşviklerinden dolayı mecburi olarak açılması gereken Gıda İthalat-İhracat şir
Toptan Bakliyat Satışı
Nohut, kurufasulye, mercimek ihracatı yapmak istiyorum
Yol_tar.hay Arpacık Soğan Lmd.şti
Şirketimiz olarak 1996'dan bu yana arpacık soğana verdiğimiz kalite anlayışımızı hiç ögünvermed
Potato Products - продукты из картофеля -- προϊόντα πατάτας - Produits De Pomme De Tere - البطاطس م
Pajking:: 3 Kg – 20 Kg -30 Kg : Euro Pallets - 20 Ft Dwt – 40 F Dwt Containerpotato products - проду
Ceviz
KABUKLU, KELEBEK CEVİZ BULUNMAKTADIR.(AMERİKAN, ŞİLİ, UKRAYNA)
Fasulye Ve Nogut
Ukraynada bulunmakta olan Teknopak firmasi Araciligi ile Fasulye ve nogun ihractlarimiz baslamistir.
Kuru Haşhaş
Ukraynadan Teknopak firmasi araciligi ile Kuru Haşhaş ihracati yapilmaktadir.Ihtiyac halinde Iletisi
Çam Fistigi
Ukraynadan çam fistigi ihracati Tehnopak Sirketi araciligi ilen yapilmaktadir. Ihtiyac halinde asagi
İhracat
firmamiz ukrayna menşeli tüm ürünlerin alışında size yardimçi ola biler.. tahil.yağ hayvan.kuruyemiş
Çikulata
Çikulata Kuvertür üretiyoruz 2.5 kg x10 :25 kg lık KutulardaBİTTER.SÜTLÜ, FRAMBUAZLI, BEYAZ olmak
Hızlı Menü
Detaylı Arama

Turk Business Center

Turk Business Center (TBC), ücretsiz şirket rehberi, firma rehberi, alım talepleri, satım talebi, ticari ilanlar, güncel sektörel talepler, online ürün ve hizmet katalogu, bayilik, franchising, şehir rehberi gibi özellikleri ile Türkiye'nin önde gelen B2B e-pazaryerleri arasındadır.
© 2004-2018