Pide, Börek & Lahmacun, Baklava Franchise - Kira Ve Kurulum

Bu ilan Gıda Franchise adlı şirket tarafından Pide, Börek & Lahmacun, Baklava Franchise - Kira Ve Kurulum konusu ile girilmiştir. Firma bu ilanı Hizmet talebi, ilanı olarak İstanbul ilinden vermiştir. İlgilendiğiniz Talep/İlan bilgileri aşağıdadır.

22762
Hizmet
13/09/2017
Pide, Börek & Lahmacun, Baklava Franchise - Kira Ve Kurulum
Pide, Börek & Lahmacun, Baklava Franchise - Kira - Kurulum FRANCHİSE ÜRÜNLERİ : 1- ) Kıymalı, Kuşbaşılı, Karışık, Kaşarlı, Kır pidesi 2 - ) Kıymalı, Peynirli, Patatesli, Ispanaklı Börek;Küt (Sade Börek) 3- ) Lahmacun 4- ) Antep Baklava, Şöbiyet, Tatlı çeşitleri 5 - ) Simit, Poğaça (Kıymalı, Peynirli, Patatesli, Zeytinli, Sucuklu) Not: Günlük taze dükkana hergün servis yapılacaktır. Dükkan satışlarınız üretim alanlı değil, sadece satış alanlı olacaktır.Dükkanına üretim açmak isteyenlere kurulum imalathane yapılır.Franshise Teminatı farklı imalathane kurumları 300 Adet Lahmacun, 300 Adet Pide, 110 kg baklava, 110 kg börek ve baharat çeşitleri Franchise Paketi : Tezgah Eskitme Tabure seti 10 set.(10 masa, 40 tabure) Kasa Bankosu 20 Adet bakır ayran bardağı - Ayran makinesi (Çeşmeli elektirikli, 20 lt) - (100 kg yoğurt ) 2000 adet poşet (Firma baskılı) 50 Adet servis tepsisi (Türk bayraklı-firma logolu) 3 adet çöp kutusu 50 adet servis tabağı (Türk bayraklı -firma logolu) Usta Pantolonu, usta gömleği (Türk Bayraklı - Firma armalı üniforma ve kep) Garson elbisesi (Türk Bayraklı - Firma logolu) Tv-Radyo reklam ilanları (Bulunduğunuz il bölgesinde yerel kanallarla görüşeceğiz) Türkiye TV & Radyo & Gazetelere reklam -Biz sıradan riskli Franchise -Bayilik değil; Hem Bayi Hem Şube sisteminde iş kuruyoruz Nasıl mı? Sıradan Franchise ve Bayilik sistemi : FRANCHİSE SİSTEMİMiZİN FARKI NEDİR? -Bayilik ücreti ve isim hakkı yok.Teminat mektubu alınır. -Dükkanı biz kiralıyoruz.Kira-Stopaj ödemezsiniz. -Vergi Dairesine mükellef olmazsınız. Firmamızın şubesi olacaksınız .Vergi yükümlülüğünüz olmayacak. -Dükkan için hiçbir masraf ödemezsiniz. .Anahatar Teslimi yapılır. -Ürünler tarafımızdan sürekli kontrol edilir, konulur.ürüne ücret ödemezsiniz.Ürün stok fazlalığı, tekrar ürün satın alma gibi zorunluluklarınız yoktur. -Dükkan işlerkenhiçbir masrafınız olmayacak, Kira-stopaj-sgk-vergi firmamız tarafından ödenecek
Gıda Franchise Gıda Franchise
Gıda Franchise ilanları

İlana yanıt verebilmek için TurkBusinessCenter'a üye olmalısınız.

Üye Giriş - Üye olmak için tıklayınız

Gıda Franchise talep ve ilanları

Pide, Börek & Lahmacun, Baklava Franchise - Kira Ve Kurulum
Pide, Börek & Lahmacun, Baklava Franchise - Kira - Kurulum FRANCHİSE ÜRÜNLERİ :1- ) Kıymalı, Kuşbaşılı, Karışık, Kaşarlı, Kır pidesi2 - ) Kı

İlan Sayfasına Geri Dön

DİKKAT!: Bu bölümde yer alan ilanlar/talepler/teklifler, Turk Business Center'a serbestçe üye olan şirketlerin her hangi bir onay mekanizmasından geçmeden yayınladıkları tekliflerdir. Turk Business Center sadece bu sayfaların düzgün çalışmasını sağlar, tekliflerin içerikleri ya da doğrulukları konusunda her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Başvurmanın tek yolu yayınlayan şirket ile irtibat kurmaktır. Bu teklifin yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız, bilgi@turkbusinesscenter.com adresine e-posta göndererek bize haber veriniz.
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

Gıda Franchise nerede?


Haritayı büyütmek için üzerine tıklayın.

sektöründeki en güncel ürün ve hizmetler

Pide, Börek & Lahmacun, Baklava Franchise - Kira Ve Kurulum
Pide, Börek & Lahmacun, Baklava Franchise - Kira - Kurulum FRANCHİSE ÜRÜNLERİ :1- ) Kıymalı,
Fısh & Chıps Tüm Türkiye De Franchısıng Bedeli Almadan,anahtar Teslim Bayilikler Veriyor.
fish & chips markası ingilterede 152 senedir var olan ve 6.000 üzerinde restoranı olan bir marka
Reklamınız Sürekli Ve Çevreci Olsun Rsb Bez Çanta
ÜRETİMİNİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BEZ ÇANTALAR YÜZDE YÜZ GERİ DÖNÜŞÜMLÜDÜR.ÜRÜNLERİMİZİ İŞ HAYATIMIZIN VE Y
Portatif Panel Soguk Oda
panel soguk oda 3*3 yukseklık 2.25 panel sogukoda dıjıtal otomatık kontorol sıstemı montaj dahıl kı
Kalkan Baligi
Ukraynadan Istanbul, havalani teslimi Kalkan baligi temin edebilirim.Ilgilenen olursa ciddi sekild
Pvc Şerit Perde
100 x 200 cm ebatlarında pvc perde adece 110 ytl + kdv
Yerli Malı Et Ürünleri Bulunur
her türlü hayvan çeşidi eti ve tüleri bulunur..
Köy Ürünleri Doğal Ürünler
Karadeniz bölgesinin tamamen el değerek üretilen doğal, fabrika yapısı olmayan ;tereyağ, dut pekme
Hazır Döner, Et Ve Et Ürünleri,
Hazır Döner, Et ve Et ürünleri, Dondurulmuş gıda satışını yapmaktayız.
Uygun Fıyata Istenılen Mıktarda Kalıtelı Bal
uygun fiyatlar kestane ve cicek ballari istenilen miktar temin edilir ballarimiz 1 kalite olup yurtd
Hızlı Menü
Detaylı Arama

Turk Business Center

Turk Business Center (TBC), ücretsiz şirket rehberi, firma rehberi, alım talepleri, satım talebi, ticari ilanlar, güncel sektörel talepler, online ürün ve hizmet katalogu, bayilik, franchising, şehir rehberi gibi özellikleri ile Türkiye'nin önde gelen B2B e-pazaryerleri arasındadır.
© 2004-2016