Aydoğan Sandviç Panel Çatı Cephe İnşaat Sanayi Ve Ticaret

Şirket Hakkında
2006 yılında kurulan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine hizmet etmektedir.

2006 yılında Gemi inşaa ve inşaat sektöründe, çelik konstrüksiyon dalında kendini kanıtlamış ve bu sektörde önde gelen kuruluşlardan birisi olmuştur.

2013 yılı itibari ile sermayesini güçlendirerek ltd. şirketi haline gelmiş, müşterilerinin sağlam bir alt yapı ile karşısına çıkmıştır.

Çalıştırdığı 35 personeli ile birlikte, yurt içi ve yurt dışında sayısız sanayi ve endüstri binasının yapısal çelik işlerine imzasını atmış, Aydoğan Sandviç Panel ismini, sektörde aranılan firmalar arasına sokmayı başarmıştıt

Her türlü sektöre! kalite belgesine sahip olup, çalıştırdığı tüm personeli mesleki eğitirn sertifikası sahibi olan kalifiye elemanlardır..

Çatı cephe sistemleri; çatı paneli, cephe paneli, polikarbon levha, 5 hadveli çatı paneli, 3 hadveli çatı paneli, metal kenet
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Aydoğan Sandviç Panel Çatı Cephe İnşaat Sanayi Ve Ticaret
Sektörü: İnşaat / Emlak » Çelik Yapı
İkincil Sektörü:İnşaat / Emlak » Cephe Kaplama
Yetkili Kişi: Nihat Aydoğan
Adres: Elmatepe Mah. Yarma Camii Sk. No: 48a Kdz. Ereğli/zonguldak
Şehir: Zonguldak
Ülke: Türkiye
Telefon: (533) - 6781388
Web Sitesi: www.aydogansandvicpanel.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Aydoğan Sandviç Panel firma bilgileri. Aydoğan Sandviç Panel adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Aydoğan Sandviç Panel ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Aydoğan Sandviç Panel Çatı Cephe İnşaat Sanayi Ve Ticaret firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 17-06-2023 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.