Kutunoglu İnşaat

Şirket Hakkında
Merhaba, ben Osman Topçu. Kutunoğlu İnşaat'ın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıyım. İnşaat sektörüne 1995'te adım attım. 2004 yılında Kardeşler Minarecilik adıyla yenilikçi bir hizmet anlayışını benimsedik. Bugüne kadar memleketin çeşitli yerlerinde onlarca minare yaptık. Bu süre zarfında inşaat sektöründeki boşluğu fark ettik. Birikimimizle bu boşluğu doldurabileceğimizi düşünerek 2017 yılında Kutunoğlu İnşaat'ı kurduk. Uzman kadromuzla, inşaat sektörünün tüm alanlarında daha geniş ve profesyonel bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.
Kutunoglu İnşaat
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Kutunoglu İnşaat
Sektörü: İnşaat / Emlak » Yapı
İkincil Sektörü:İnşaat / Emlak » İnşaat
Yetkili Kişi: Osman Topcu
Adres: Merkez Rize
Şehir: Rize
Ülke: Türkiye
Telefon: (537) - 2897574
Web Sitesi: www.kutunoglu.com.tr
Tanımlayıcı Kelimeler
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Kutunoglu İnşaat firma bilgileri. Kutunoglu İnşaat adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Kutunoglu İnşaat ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Kutunoglu İnşaat firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 04-12-2017 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.