Mavi Havuzculuk

Şirket Hakkında
Şirketimiz 2015 yılında Bursa ili ve çevresine yüzme havuzu temizlik, bakım, kimyasal, ekipman satışı hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Yüzme havuzu olan her birey ya da kuruma tecrübelerimiz ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda en iyi en doğru biçimde bilinçli, sağlıklı havuz keyfi inşa ediyoruz.

Yüzme havuzu temizlik ve bakımı özen isteyen sıhhî uygulamadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile buradayız. Yüzme havuzu kullanımını yönetmeliklere uygun şekilde hijyen sağlama ve bilinçlendirme doğrultusunda mevcut ve yeni nesillere sürdürülebilirliğini amaç edinmekteyiz. Yüzme havuzu alanında temizlik, bakım, kimyasal, ekipman, inşaat, tadilat ve satış hizmetleri ile bölgenin ve ülkenin en iyi şirketleri arasında yer almayı hedef edinmekteyiz. Yaptığımız işi sahiplenme ve dürüstlük ilkeleri ile örnek gösterilen bir kuruluş olma yolunda ilerlemekteyiz.
Mavi Havuzculuk
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Mavi Havuzculuk
Sektörü: Kimya / Kozmetik / Plastik » Su Arıtma Kimyasalları
İkincil Sektörü:Ticaret (İç / Dış) » Ticaret Diğer
Yetkili Kişi: Erkan Çimen
Adres: Güzelyalı Burgaz Mah. Bahçıvan Sok. No:15-17/b
Şehir: Bursa
Ülke: Türkiye
Telefon: (539) - 3811111
Web Sitesi: 16950
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Mavi Havuzculuk firma bilgileri. Mavi Havuzculuk adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Mavi Havuzculuk ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Mavi Havuzculuk firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 01-11-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.