uyelik avantajları

ÜYELİK AVANTAJLARI


Turk Business Center'a KURUMSAL ÜYE olmanızın şirketinize sağlayacağı pek çok avantaj var:

Şirketinizi Tanıtacaksınız

Şirketinize özel web sayfalarını oluşturacak; burada şirket profili, ürün bilgileri, online ürün katalogu, ticari teklifler ve iletişim bilgileri detayında tanıtım yapacaksınız. Bilgileri istediğiniz zaman güncelleyebileceksiniz.

Ürünlerinizi Tanıtacaksınız

Online ürün katalogu sayesinde ürünlerinizi görsel olarak da yayınlayabileceksiniz.

Yeni Müşteriler Kazanacaksınız

Farklı kategorilerde alım, satım ve işbirliği teklifleri gibi ticari teklifler yayınlayarak ilgili şirketlerin sizi bulmasını sağlayacak, yayınlanmış ticari tekliflere başvuruda bulunarak yeni ticari bağlantılar kuracaksınız.

Ayrıca her gün ürünleriniz hakkında arama yapan binlerce kişinin ulaştığı bir sitede onların sizi bulmasını sağlayacaksınız.

Yeni Bilgilere Erişeceksiniz

İhtiyaç duyacağınız çeşitli konulara Bilgi Merkezi'nden toplu olarak erişebileceksiniz.

Rakiplerinizin Gerisinde Kalmamış Olacaksınız

Bu avantajlardan faydalanan binlerce üyemiz yanılıyor olamaz. Sektörünüzde pek çok şirket burada kendisine değer yaratıyor. Geride kalmayın.

ÜSTELİK TAMAMEN ÜCRETSİZ!

  HEMEN KURUMSAL ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!
  GOLD ÜYELİK AVANTAJLARI
Hızlı Menü
Detaylı Arama

Turk Business Center

Turk Business Center (TBC), ücretsiz şirket rehberi, firma rehberi, alım talepleri, satım talebi, ticari ilanlar, güncel sektörel talepler, online ürün ve hizmet katalogu, bayilik, franchising, şehir rehberi gibi özellikleri ile Türkiye'nin önde gelen B2B e-pazaryerleri arasındadır.
© 2004-2019