Agroderm Tarımsal Ürün Geliştirme Ve Pazarlama

Şirket Hakkında
2015 yılından bu yana tarımsal alanda araştırmalar ve geliştirmeler (AR-GE) yapan firmamız bitki gelişimini düzenleyici ve geliştirici ürünler üzerinde 2020 yılında başlattığı çalışmalar ile sektörün öncü kuruluşu olma yolunda azimle çalışmaktadır. Ürün ve Çiftçi odaklı üretim anlayışı ile toprağın ve çiftçinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı hedeflemiştir. İhracat odaklı hedef pazar anlayışı ile her zaman en iyisine odaklanan AgroDerm geliştirdiği ürünler ile hem ekonomik hem de kalitesinden dolayı girdiği pazarda adından söz ettirmektedir.

AgroDerm + Toprağın yapısını geliştirmek, bitkiyi güçlendirip toprak ve ürün verimliliğini arttırmak amacıyla ozon teknolojisi ile geliştirilen özel bir üründür. Ozon Teknolojisi + N-P-K-Zn-Cu-Fe-Mg-Ma-S + HUMAT

AgroPomad + Bitki kök ve gövde yapısını güçlendirmek, ürün verimliliğini arttırmak amacıyla geliştirilen ve tüm bitkilerde istisnasız kullanılan özel bir sıvı-Yaprak gübresidir.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Agroderm Tarımsal Ürün Geliştirme Ve Pazarlama
Sektörü: Diğer Sektörler » Diğer Sektörler Diğer
Yetkili Kişi: Tayfun Öztürk
Adres: Akkent Mah.çorum Ticaret Borsası Kompleksi No: 11-f Merkez-çorum
Şehir: Çorum
Ülke: Türkiye
Telefon: (545) - 3782025
Web Sitesi: http://www.agroderm.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Agroderm Tarımsal Ürün firma bilgileri. Agroderm Tarımsal Ürün adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Agroderm Tarımsal Ürün ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Agroderm Tarımsal Ürün Geliştirme Ve Pazarlama firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 13-07-2020 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.