Ankara Kolej

Şirket Hakkında
Öğrenci koçları öğrencilerle yaptığı görüşmelerde onların neyi istediğini tespit etmekte ve yeteneklerine göre onları doğru bir yönlendirmeyle hedef belirlemelerinde yardımcı olmaktadır. meslek tercihinin öğrenci hayatında ki önemini bilerek kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeler değil öğrenci çıkarlarını düşünerek hareket ettiği için prensipli tutumu sayesinde rakiplerine olumlu örnek teşkil etmektedir. Doğru bir kurumda doğru bir yönlendirmeyle eğitim görmeye isteyen öğrenciler için Ortadoğulular Anadolu lisesi çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.
Ankara Kolej
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Ankara Kolej
Sektörü: Eğitim / Danışmanlık » Diğer Eğitim / Danışmanlık
Yetkili Kişi: Mustafa Evren
Adres: Yukarı Öveçler Mahallesi, Lizbon Cd No:52
Şehir: Ankara
Ülke: Türkiye
Telefon: (312) - 4722004
Web Sitesi: http://www.kolejankara.org
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Ankara Kolej firma bilgileri. Ankara Kolej adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Ankara Kolej ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Ankara Kolej firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 31-10-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.