Ankara Laptop Servisi

Şirket Hakkında
Dex Bilişim ve Yazılım hizmetleri 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluş amacı müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, en kaliteli hizmeti en kısa zamanda ve en düşük maliyetle sunmaktır. Dex Bilişim kuruluşundan buyana gerek kurumsal gerekse bireysel kullanıcılarına teknik servis ve satış hizmeti vermektedir. Dex Bilişim bünyesindeki deneyimli personel, uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin takdirlerini kazanmıştır. Sahip olduğu bu motivasyon ile pazar payını arttırıp sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Ankara Laptop Servisi
Sektörü: Bilgisayar » Donanım
Yetkili Kişi: İsrafil Dilek
Adres: Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay - Çankaya / Ankara
Şehir: Ankara
Ülke: Türkiye
Telefon: (312) - 4194133
Web Sitesi: https://www.dexbilisim.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Ankara Laptop Servisi firma bilgileri. Ankara Laptop Servisi adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Ankara Laptop Servisi ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Ankara Laptop Servisi firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 04-11-2021 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.