Ankara Psikoloji

Şirket Hakkında
KALYAMER; yaşam kalitesini yükseltmek isteyen, fiziksel veya ruhsal destek almak isteyen bireylere yönelik danışmanlık hizmetleri sunan bir yaşam merkezidir.
Kaliteli yaşamın temel esaslarından birisi de sağlıklı bir bedene sahip olmaktan geçer. Sağlıklı bir beden için yeterli ve dengeli beslenme yaşam tarzı haline gelmeli ve bu alışkanlıklar sürdürülebilir olmalıdır. Fazla kilolarınızdan mı rahatsızsınız? Yeme davranış bozukluğunuz mu var? Yoksa özel dönemlerde nasıl besleneceğinizi mi bilmiyorsunuz? KALYAMER Beslenme ve Diyetetik uzmanlarından dilediğiniz zaman Online ve yüzyüze görüşmeler ile diyet ve destek hizmeti alabilirsiniz.
Ankara Psikoloji
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Ankara Psikoloji
Sektörü: Sağlık Ürünleri / Hastane » Sağlık Ürünleri / Hastane Diğer
Yetkili Kişi: Tuna Şahin
Adres: Atatürk Bulv. Bakanlıklar 141/109 Kızılay/ankara
Şehir: Ankara
Ülke: Türkiye
Telefon: (312) - 4852328
Web Sitesi: http://www.kalyamer.com
Tanımlayıcı Kelimeler
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Ankara Psikoloji firma bilgileri. Ankara Psikoloji adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Ankara Psikoloji ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Ankara Psikoloji firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 17-10-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.