Aşama Danışmanlık Belgelendirme Ve Eğitim Hizmetleri

Şirket Hakkında
Aşama Danışmanlık Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri firması, danışmanlık sektöründe geleceğe yönelik büyük hedefler belirlemiş ve bu hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemektedir.
Aşama Danışmanlık Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri, Kalite Yönetim Sistemleri, Devlet Teşvik ve Yatırımları ile Marka ve Patent hizmetleri olarak 3 ana branşta uzmanlaşmıştır.
Kalite Yönetim Sistemleri başlığı altında sizlere ISO belgeleri, CE Belgesi, TSE ve TSHYB Belgelendirme danışmanlığı yapmaktayız.
Devlet Teşvikleri ve Yatırımları başlığı altında size Kalkınma Ajansları, Kosgeb, Tübitak, Dış Ticaret destekleri gibi birçok desteğin danışmanlığını yapmaktayız.
Marka ve Patent hizmet başlığımız altında, yurt içi ve yurt dışı marka, patent, endüstriyel tasarım ve coğrafi işaret tescilleri için danışmanlık yapmaktayız.
Aşama Danışmanlık Belgelendirme
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Aşama Danışmanlık Belgelendirme Ve Eğitim Hizmetleri
Sektörü: Eğitim / Danışmanlık » ISO Kalite Belgesi
İkincil Sektörü:Eğitim / Danışmanlık » Marka Tescil
Yetkili Kişi: Ergün Özelunay
Adres: 1831/14 Sk. No:12 İzka Karşıyaka Tower - Karşıyaka / İzmir
Şehir: İzmir
Ülke: Türkiye
Telefon: (850) - 4411040
Web Sitesi: www.asama.com.tr
Tanımlayıcı Kelimeler
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Aşama Danışmanlık Belgelendirme firma bilgileri. Aşama Danışmanlık Belgelendirme adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Aşama Danışmanlık Belgelendirme ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Aşama Danışmanlık Belgelendirme Ve Eğitim Hizmetleri firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 20-06-2016 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.