Bursa Maya Hukuk Bürosu - Av. Muhammed Fatih Yavaş

Şirket Hakkında
Maya Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’ nin kurucu avukatlarından Av. M. Fatih Yavaş Balıkesir doğumludur. İlköğretimi Diyarbakır Mehmetçik ilköğretim okulunda başlayan M. Fatih Yavaş lise eğitimini Kuleli Askeri Lisesi’nde alıp 2011 yılında Hava Harp Okulu 1. sınıf eğitimini tamamlamasından sonra askeri kariyerine kendi isteği ile son vermiştir. Daha sonra kariyerine hukuk alanında devam etme kararı alan M. Fatih Yavaş, Hukuk eğitimini Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamış ve avukatlık mesleğini icra edeceği şehir olarak Bursa’yı seçmiştir. Burada, Stajyer Avukat olarak geçirdiği 1 yılda, Bursa Barosu stajyer avukatlar başkanlığı görevini üstlenmiş ve bu görevi başarı ile tamamlayarak, avukatlık görevini icra etme hakkını kazanmıştır. Halen Bursa’da Avukatlık Mesleğini icra eden M. Fatih Yavaş, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve İcra Hukuku gibi alanlarda müvekkillerine, ihtiyaçları olan hukuki yardımı sunmaktadır.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Bursa Çekişmeli boşanma avukatı, Bursa anlaşmalı boşanma avukatı, Bursa en iyi boşanma avukatı tavsiye, bursa boşanma avukatı, bışanma avukatı
İletişim Bilgileri
Firma: Bursa Maya Hukuk Bürosu - Av. Muhammed Fatih Yavaş
Sektörü: Hizmet » Hukuk
Yetkili Kişi: Av. Muhammed Fatih Yavaş
Adres: Karaman, Yılmar Plaza, Söğüt Sk. No:170 Kat. 4 Daire. 33, 16130 Nilüfer/bursa
Şehir: Bursa
Ülke: Türkiye
Telefon: (554) - 5647334
Web Sitesi: https://bursa.mayahukuk.com/
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Bursa Maya Hukuk firma bilgileri. Bursa Maya Hukuk adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Bursa Maya Hukuk ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Bursa Maya Hukuk Bürosu - Av. Muhammed Fatih Yavaş firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 10-08-2023 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.