Çankaya Protaş Nakliyat

Şirket Hakkında
Çankaya nakliyat olarak esas olarak hizmete başladığımız ve adını taşıdığımız ilçede kaliteli hizmet sunarak bölge halkının gözünde güvenilir bir şirket konumuna ulaşmıştır. Çankaya evden eve nakliyat sektöründe yıllardır hizmet sunan firmamız sizlere kaliteli nakliye hizmetini her geçen gün arttırmaktadır.
Şirketimiz kurulmuş olduğu günden bu güne koşulsuz ve şartsız olarak nakliyat sektöründe Çankaya da bir vizyon getirmiş ve halen de taklit edilen bir evden eve nakliyat firmasıdır.
Çankaya Protaş
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Çankaya Protaş Nakliyat
Sektörü: Taşımacılık / Nakliye » Nakliye
Yetkili Kişi: Gürkan Yenilmez
Adres: Sinan Caddesi Yetkin Sok. 1/a Çankaya Ankara
Şehir: Ankara
Ülke: Türkiye
Telefon: (312) - 4461929
Web Sitesi: http://www.nakliyatcankaya.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Çankaya Protaş firma bilgileri. Çankaya Protaş adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Çankaya Protaş ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Çankaya Protaş Nakliyat firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 02-11-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.