Çetin Avukatlık Ofisi (cetin Attorney Partnership)

Şirket Hakkında
Avukat Alper ÇETİN tarafından, İzmir'in ticaret merkezi Bayraklı'da kurulan Çetin Avukatlık Ofisi, kurulduğu günden bu yana ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren sermaye şirketleri ile yerli ve yabancı şahıslara avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Çetin Avukatlık Ofisi, kurumsal olarak bir hizmet sunduğunun bilincinde olup müvekkillerine şeffaf, hesap verirliği yüksek, verimli, etkili, inovatif ve çözüm odaklı bir hizmet politikası çerçevesinde avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Avukat Alper ÇETİN yönetimindeki Çetin Avukatlık Ofisi, değişik hukuki konularda deneyimli uzmanlar ile faaliyetini sürdürmekte olup ayrıca üniversite öğretim üyesi danışmanlarla koordineli ve işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Avukatlık ve danışmanlık hizmetleri çerçevesinde temelde Türkçe ve İngilizce, bunlara ek olarak Almanca, Fransızca ve Rusça dillerinde hukuki çözümler ve mütaalalar Çetin Avukatlık Ofisi'nin her bir müvekkiline profesyonel biçimde sunulmaktadır.

Çetin Avukatlık Ofisi'nin başlıca uzmanlık ve çalışma alanları ticaret hukuku, iş hukuku, şirketler hukuku, sözleşmeler, idare hukuku, vergi hukuku ve icra iflas hukuku olmakla birlikte; bir sermaye şirketinin faaliyetleri esnasında karşılaşabileceği her türlü ihtilafta sermaye şirketine avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunabilecek deneyim ve yetkinliği bulunmaktadır. Yalnızca ihtilaf esnasında avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmanın yanı sıra, Çetin Avukatlık Ofisi, herhangi bir dava veya ihtilaf söz konusu olmadığı vakit de önleyici ve koruyucu hukuk hizmetleri sunarak müvekkil şirket ya da şahısları olası bir riskten korumak için avukatlık, danışmanlık ve hukuk müşavirliği hizmetleri sunmaktadır.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Çetin Avukatlık Ofisi (cetin Attorney Partnership)
Sektörü: Hizmet » Hukuk
İkincil Sektörü:Eğitim / Danışmanlık » Danışmanlık
Yetkili Kişi: Av. Alper Çetin
Adres: Manas Bulvarı 2131/12 Sokak No:2/402 Kesim İş Merkezi Bayraklı/izmir
Şehir: İzmir
Ülke: Türkiye
Telefon: (532) - 3604464
Web Sitesi: www.cetinavukatlik.com
Tanımlayıcı Kelimeler
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Çetin Avukatlık Ofisi firma bilgileri. Çetin Avukatlık Ofisi adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Çetin Avukatlık Ofisi ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Çetin Avukatlık Ofisi (cetin Attorney Partnership) firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 20-03-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.