Dile Kolay

Şirket Hakkında
2008 yılında dikiş ile başlamış olduğum tasarım çalışmalarımı, 2013 yılında keçe ürünleri ile çeşitlendirmeye başladıktan sonra meydana çıkan runner ve çanta tasarımlarımın yoğun bir talep alması üzerine bu yolculuğa başladım. Keçe ile çalışmak bana ayrı bir zevk verdi. Keçede hem dikişi hem de tasarımlarımı özgürce birleştirme şansı buldum. Yaptıklarımın beğeni toplaması beni cesaretlendirdi ve çalışmalarımı büyüttüm. Başlangıç olarak sadece belirli model çantalar ve runner modelleri ile başlayan ürün satışlarımız, halen tasarım çalışmaları devam eden yeni ürünler ile zaman içerisinde zenginleştirilecektir. "En önemli sermayemiz, bizi tavsiye eden müşterilerimizdir" sloganı ile, tasarımlarımı gerçeğe dönüştürdüğüm atölyemde ürettiğim ürünlerimi, daha geniş kitlelere tanıtmak için başlamış olduğum bu yolculuğumda yanımda olan sizlere çok teşekkür ederim.
Dile Kolay
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Dile Kolay
Sektörü: Tekstil / Giyim » Tekstil Aksesuar
İkincil Sektörü:Tekstil / Giyim » Tekstil Aksesuar
Yetkili Kişi: Dilek Ülker
Adres: Güzelyalı Siteler Mah. Boğaz Cad. Seyirtepe Evleri H4 İl / İlçe / Semt: Bursa Mudanya
Şehir: Bursa
Ülke: Türkiye
Telefon: (536) - 2716000
Web Sitesi: https://www.dilekolay.net
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Dile Kolay firma bilgileri. Dile Kolay adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Dile Kolay ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Dile Kolay firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 03-03-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.