Eczane Kurye

"İlaç Siparişi"

Şirket Hakkında
Eczane Kurye, gönderilerinizi en acil şekilde ulaştırmak için hizmet veren kişidir. Bu amaçla kurulan Eczane Kurye Servisi, görevini en iyi şekilde yerine getirmek amacı ile çalışan uzman kuryelerle hizmet vermektedir.

Müşterileri memnuniyetini en ön planda tutarak en hızlı kurye hizmetini sunan Acil İlaç Kurye, acil kurye hizmeti ile tüm İstanbul’a kurye hizmeti sunmak için kadrosunu güçlendirmektedir. Bizi 7 gün 24 saat arayıp hızlı ve güvenli kurye hizmeti alabilirsiniz
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Eczane Kurye
Sektörü: Taşımacılık / Nakliye » Kurye
İkincil Sektörü:Sağlık Ürünleri / Hastane » Medikal Ürünler
Yetkili Kişi: Murat Kaya
Adres: Altunizade Mah.kısıklı Cad.no:55 Üsküdar/istanbul 34764 Ümraniye/istanbul
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (216) - 4293954
Web Sitesi: http://www.eczanekurye.com/
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Eczane Kurye firma bilgileri. Eczane Kurye adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Eczane Kurye ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Eczane Kurye firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 10-06-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.