Elite Otomasyon Makine Teknolojileri San Ve Tic.ltd.şti.

Şirket Hakkında
ELİT OTOMASYON AİLESİ OLARAK ;

KABLO, BAKIR, ALÜMİNYUM, TEKSTİL, BOYAHANE, KAĞIT, KARTON, AMBALAJ, DEMİR ÇELİK, KİMYASAL , DERİ , TUZ, SODA VE ARITMA SİSTEMLERİ ÜZERİNE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLUP,
ŞİRKET KENDİ BÜNYESİNDE BULUNAN YAZILIM MÜHENDİSLERİ, PROJE MÜHENDİSLERİ VE TEKNİK PERSONELLERİ İLE OTOMASYON, YAZILIM , İMALAT VE MONTAJ İŞLERİNİ ANAHTAR TESLİMİ KENDİ PERSONELLERİ İLE YAPMAKTADIR.
FİRMA OLARAK YAZILIM, PANO İMALATI, TESİSAT, MAKİNE İMALATI, BORU TESİSAT VB İŞLERİ KENDİ BÜNYESİNDEKİ TEKNİK PERSONELLER İLE YAPMAKTADIR.
FİRMA OLARAK BİZİ FARKLI KILAN , TECRÜBELİ ÇALIŞANLARIMIZ, GÜVENLİ, HIZLI VE PROFESYONEL EKİP İLE YAPTIĞIMIZ İŞLERE ATTIĞIMIZ İMZAMIZ DIR.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Elite Otomasyon Makine Teknolojileri San Ve Tic.ltd.şti.
Sektörü: Makina » Makina Sanayi
İkincil Sektörü:Elektrik / Elektronik » Ölçüm / Otomasyon
Yetkili Kişi: İlyas Yalçınkaya
Adres: Bursa
Şehir: Bursa
Ülke: Türkiye
Telefon: (543) - 8376256
Web Sitesi: www.elitotomasyon.com.tr
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Elite Otomasyon Makine firma bilgileri. Elite Otomasyon Makine adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Elite Otomasyon Makine ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Elite Otomasyon Makine Teknolojileri San Ve Tic.ltd.şti. firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 11-08-2020 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.