Enr Led Aydınlatma

Şirket Hakkında
ENR LED Aydınlatma 2016 yılında faaliyetine başlamıştır. Aydınlatma sektörünün gelecekte LED teknolojisini yoğun olarak kullanacağını öngörerek müşterilerimize daha iyi hizmet sağlamak için altyapımızı geliştirdik.


MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin aydınlatma ihtiyaçlarını A+ enerji verimli, düşük bakım maliyetli, uzun ömürlü ve çevreye duyarlı LED aydınlatma ürünleri ile karşılayarak tasarruf etmelerine yardımcı olurken aynı zamanda müşterilerimize daha kaliteli bir yaşam alanı sağlamaktır.Elektrik ve aydınlatma malzemeleri satışımız dışında, tecrübeli ve alanında uzman elektrikçi, alçıpan tavan, gergi tavan - barisol tavan montaj ustalarımızla, LED tavan aydınlatma, komple elektrik tesisatı kurulum işlemini de anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz.
Enr Led Aydınlatma
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Enr Led Aydınlatma
Sektörü: Elektrik / Elektronik » Aydınlatma / Lamba / Ampul
Yetkili Kişi: Ergin Yavuz
Adres: M.çakmak Mh. Taşçılar Sk. No:4b Güngören İstanbul
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (212) - 5556543
Web Sitesi: www.enrled.com.tr
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Enr Led Aydınlatma firma bilgileri. Enr Led Aydınlatma adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Enr Led Aydınlatma ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Enr Led Aydınlatma firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 08-01-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.