Euroblast Makine Sanayi Anonim Şirketi

Şirket Hakkında
Bilindiği üzere metaller zamanla pas ve korozyona uğrayarak üzerinde yağ, kir, pas ve korozyon katmanları oluşabilmektedir. Bu katmanların temizliği kumlama adı verilen çok pratik ve hızlı bir yöntemle sağlanabilmektedir. Ayrıca imalâttan yeni çıkan ürünlerin uzun ömürlü olabilmesi için boyama öncesi kumlama yapılması son derece etkili olmaktadır. Kumlama işlemi sadece metallerle sınırlı kalmayıp ahşap, cam gibi malzemelere de uygulanabilmektedir.

Euroblast Makine olarak bizler de bu sektördeki faaliyetlerimize Dilovası’nda devam etmekteyiz. Makine imalâtını uzman kadromuzla Ankara fabrikamızda gerçekleştirerek siz değerli üreticilerimizin her türlü kumlama makinesi ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız. Sadece ülkemiz ile kalmayıp dünyanın pek çok ülkesine ihraç ettiğimiz makinelerimiz, hem bizler için hem de ülkemiz için yerli üretimin gurur kaynağı olmuştur.

İmalâtın yanı sıra aynı zamanda makineler için gerekli olan sarf malzeme tedarik desteğimiz de bulunmaktadır. Satışlarımızı toptan ve perakende olarak gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın tescilli ürünlerinin yanı sıra kumlama ekipmanları konusunda dünyaca ünlü Alman üretici Contracor’un Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

Kumlama işleminde kullanılacak makine ve ekipmanlar, ürünlerinizin çeşidine göre farklılık göstermektedir. Kumlama hizmeti almak isteyen siz değerli üreticilerimiz için, bünyemizde hâlihazırda bulunan her çeşit kumlama makinelerimiz ile ürünlerinizi profesyonel olarak en kısa sürede kumlayarak teslim etmekteyiz.

Vizyonumuz; güler yüzlü kadromuz ile kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, zamanında ve hızlı teslimat gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır.

Misyonumuz; faaliyet gerçekleştirdiğimiz alanda lider firma olarak, yurtiçi ve yurtdışı uzun vadeli ve sürekli yatırımlar gerçekleştirmek ve istihdama katkı sağlamaktır.
Euroblast Makine Sanayi
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Euroblast Makine Sanayi Anonim Şirketi
Sektörü: Makina » Makina Sanayi
İkincil Sektörü:Makina » Makina Parçaları
Yetkili Kişi: Tuncay Bölükbaşı Tıraş
Adres: Çerkeşli Osb Mah. İmes 18.cd. Kçk. San. Sit. B4 No:19/2 41455
Şehir: Kocaeli
Ülke: Türkiye
Telefon: (262) - 5022410
Web Sitesi: www.euroblast.com.tr
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Euroblast Makine Sanayi firma bilgileri. Euroblast Makine Sanayi adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Euroblast Makine Sanayi ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Euroblast Makine Sanayi Anonim Şirketi firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 05-03-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.