Felix Nonwovens

Şirket Hakkında
Spunbond Nonwoven

%100 polypropylene spunbond nonwoven urunler , yuzey yogunlugu 10-150 gsm spunbond nonwoven olarak uretilmektedir.
Teknik tekstil ve dokusuz örgüsüz kumaş sektörü için son 20 sene içinde hızla gelişmiş ve yerine almıştır. Polyproplyene granül halinde hammadenin eritilerek ekstrüzyon yöntemi ile filamentlerin gerdirilmesi şeklinde üretilmektedir. Spunbond dokunmamış kumaş üretiminin doğası, polimerik granüllerin sürekli filamentler doğrudan dönüşüne ve daha sonra imal edilmekte olan dokumasız kumaşa dayanmaktadır

spunbond nonwoven ürünün temel nitelikleri aşağıdakileri içerir:

Spunbond nonwoven, spunbond kumaş ürünleri istege göre UV, ultraviyole koruma saglanarak güneşin yaymakta olduğu rasyona karşı dış ortamlarda kullanım ömrü uzatılabilir.


Detaylar için tıklayınız


PP Spunbond Nonwoven
Spunbond Nonwoven

Spunbond nonwoven , Polyproplyene spunbond production technology has rapidly developed and replaced in the last 20 years for the technical textile and non-woven fabric industry. Polyproplyene is produced in the form of granulation of the raw material by melt extrusion method and filaments. The nature of the production of spunbond nonwoven fabric is based on the direct rotation of the continuous filaments of the polymeric granules and the subsequent nonwoven fabric being manufactured.

Please Click here for more details
Felix Nonwovens
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Felix Nonwovens
Sektörü: Ambalaj » Ambalaj Diğer
İkincil Sektörü:Ambalaj » Ambalaj Sanayi
Yetkili Kişi: Ali Serdar Serteser
Adres: Organize Sanayi Bölgesi 26. Cad. No:9 Eskişehir /turkey
Şehir: Eskişehir
Ülke: Türkiye
Telefon: (222) - 2362363
Web Sitesi: https://felixnonwovens.com/en/
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Felix Nonwovens firma bilgileri. Felix Nonwovens adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Felix Nonwovens ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Felix Nonwovens firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 17-12-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.