Ferro Expoo Metal

Şirket Hakkında
Dış ticaret alanında uzun yıllardır sektördeki tecrübesini değerlendirerek paslanmaz çelik sektörüne yeni bir soluk getiren “Ferro Expoo”, müşteri odaklı yaklaşımıyla zengin stok tipiyle büyümeyi hedeflemektedir. Her zaman Prime, Bobin, Sac, Boru, Profil, Bar, Lama, Açı, Flanş, Dirsek, Vana, Redüksiyon, Nipel, Tee, Yaka gibi ürünlere sahip olan firmamız stratejik olarak uzun dönemli organik büyümeyi hedeflemektedir.

Ferro Expoo Metal, AISI 304, 309, 310, 316, 321, 430 Paslanmaz çelik levha, Boru, Profil, Çubuk, Dirsek, Yaka, Nipel tüm boyut ve ebatları koruyarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini geniş ürün yelpazesi ve stokları ile hızlı bir şekilde kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile yerine getirebilmeyi ilke edinmiştir.

Ferro Expoo ve yöneticileri bugün paslanmaz çelik alanında uzmanlaşmış kaliteli ve tecrübeli ekibi ile sektörde en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için hareket etmektedir. Bugünlere gelmiş olduğumuz noktada, Ferro Expoo Metal , Türkiye ve yurt dışında bir çok farklı pazarda farklı sektörlere hizmet vermekle birlikte servis ağını genişletmektedir. Bu bağlamda Ferro Expoo müşterileri ile uzun vadeli sürdürülebilir ilişkiler ve ortaklıklar gerçekleştirmektedir.
Ferro Expoo Metal
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Ferro Expoo Metal
Sektörü: Maden ve Metal » Demir-Çelik Ürünleri
İkincil Sektörü:Maden ve Metal » Maden Ürünleri
Yetkili Kişi: Cemal Demir
Adres: Tahtakale Mh. Fırat Cd. Mahmur Çiçeği Sk. No:4 Nissa O2 Residence C Blk D:213 Avcılar Istanbul
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (212) - 3304040
Web Sitesi: http://www.ferroexpoo.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Ferro Expoo Metal firma bilgileri. Ferro Expoo Metal adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Ferro Expoo Metal ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Ferro Expoo Metal firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 20-06-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.