Gittibu

Şirket Hakkında
Sosyal Medyada Ürün Satmanın En Yeni Yöntemi www.gittibu.com hayata geçti. Bazı şeyleri alırız ama eskitemeden kullanamaz hale geliriz. Çocuğumuz büyür, çocuk koltuğumuz tertemiz boşta kalır. Kahve makinası, makarna, ekmek makinasına heves ederiz, iki kere kullanır kaldırırız. Bir dönem geçer bunları ne yapsam diye kara kara düşünürüz. Ailemize katkı sağlamak için bir iş denemeye karar veririz, küçük çapta takı, kolye, örtü nakış, organik gıda, internette çeşitli hizmetler, özel ders türü şeyler yaparak eve katkıda bulunmak isteriz. Çapımız muhasebeci parası ödeyemeyecek kadar küçüktür. Bu sebeple satışlarımızda kredi kartı kullanma imkanımız yoktur ve yaptığımız satışlar gerçek hacimlerine erişemezler. Firma veya sıfır ürün satışını internette yapmak kolaydır, ancak firma olmadan, küçük çaplı veya kullanılmış ürünlerin internette satışı ve kargo ile gönderilmesi hiç kolay değildir.
• Paketi önceden yollarsak ve karşı taraf ödemeyi yapmazsa ne olacak? Paranın hesabımıza önceden gelmesini isteriz.
• Karşı taraf size neden güvenip peşin ödeme yapsın? Ürünü yollamazsak veya yanlış bir şey yollarsak ne olacak?
• İkinci el ürün satışında kredi kartı kullanılmamaktadır. Ödeme, iki taraf için de önemli bir sorundur.
• Ürünün yenisinin kredi kartına taksitle satın alınabilmesi ancak sizinkinin peşin satılması mecburiyeti de başka bir sorundur. Gittibu Güvenilir Online Ödeme Sistemi tüm bu sorunlara çözüm getirdi. www.gittibu.com ile artık bunları kredi kartı ile peşine veya taksit ile satabilme şansınız oldu. Gittibu.com sayesinde POS makinanız varmış gibi kredi kartı çekerek danışmanlık yapabiliyor, piyano, matematik dersi verebiliyorsunuz. Diyelim evinizdeki eski bir televizyonu veya bisikleti satmak istiyorsunuz. Gittibu.com’a üye olup ücretsiz ilan veriyor ve oluşturduğunuz linki sosyal medyanızda paylaşarak kredi kartına 12 taksite kadar satabiliyorsunuz. Alıcıyı gittibu.com kredilendiriyor, sizin paranız birkaç gün içerisinde banka hesabınıza geliyor. Kargo ile g
Gittibu
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Gittibu
Sektörü: Ticaret (İç / Dış) » Ticaret Diğer
İkincil Sektörü:Ticaret (İç / Dış) » Ticaret Diğer
Yetkili Kişi: Gitti Bu
Adres: Nida Kule Göztepe İş Merkezi Merdivenköy Mh., Bora Sok. No:1 K12 34732 Kadıköy/istanbul
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (532) - 2371489
Web Sitesi: https://www.gittibu.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Gittibu firma bilgileri. Gittibu adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Gittibu ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Gittibu firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 10-08-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.