Hedef Teknoloji Ürünleri

"Kaliteli, Güvenilir; Hedef Teknoloji ile İşimiz Güvenliğiniz"

Şirket Hakkında
2014 yılı ocak ayında faaliyete geçen firmamız gerçekleştirdiği işler ve hizmetlerini geliştirerek hızlı bir büyüme sürecine girmiştir. HEDEF iLERi TEKNOLOJi URUNLERi BiLGiSAYAR, SES, ISIK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ünvanı ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Çok sayıda tanınmış markanın satışını distribütör firmalardan dolaysız olarak yapan firmamız sektörde yoğun rekabetin yaşandığı dikkate alındığında uygun fiyat ve çeşit alternatiflerini müşterilerine sunmaktadır.
Hedef Teknoloji Ürünleri
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Hedef Teknoloji Ürünleri
Sektörü: Elektrik / Elektronik » Diğer Elektrik / Elektronik
İkincil Sektörü:Bilgisayar » Teknolojik Ürünler
Yetkili Kişi: Emrah
Adres: Orhangazi Mah.arkadaş Sk No:33/a Pendik-istanbul
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (216) - 4939900
Web Sitesi: www.hedefteknoloji.net
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Hedef Teknoloji Ürünleri firma bilgileri. Hedef Teknoloji Ürünleri adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Hedef Teknoloji Ürünleri ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Hedef Teknoloji Ürünleri firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 09-12-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.