Hürtaş Beton Elemanları

Şirket Hakkında
Firmamız 1986 yılından bu yana altyapı kanalizasyon ürünleri ve üstyapı çevre düzenleme ürünleri üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır.
Hürtaş Beton Elemanları
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Beton boru, künk, büz, rögar, bordür, kilit parke taşı, karo taşı, şev taşı, briket, beton bariyer, oluk taşı, flora taşı, terra blok, harpuşta, küpeşte, beton mantar, beton duba, park mantarı, u kanalı, düşüm oluğu, beton baca, beton kare baca, ptt menhol, elektrik kablo kanalı vb üretimini yaptığımız bazı ürünlerdir. Çevre düzenleme ve peyzaj, bahçe zemini döşeme işleri hizmet verdiğimiz bazı alanlardır.
İletişim Bilgileri
Firma: Hürtaş Beton Elemanları
Sektörü: Bahçe ve Ev Ürünleri » Bahçe Malzemeleri
İkincil Sektörü:İnşaat / Emlak » Yapı Malzemeleri
Yetkili Kişi: İbrahim Çiçek
Adres: Çilingir Mah. Araç Muayene İstasyonu Önü Sündüs Sok. No:13 Arnavutköy
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (212) - 6831004
Web Sitesi: www.hurtasbeton.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Hürtaş Beton Elemanları firma bilgileri. Hürtaş Beton Elemanları adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Hürtaş Beton Elemanları ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Hürtaş Beton Elemanları firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 28-12-2021 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.