İstanbul Forklift Kiralama

Şirket Hakkında
İstanbul Forklift Kiralama firması olarak İstanbul’da firmalara kolaylık sağlamak için saatlik, günlük, aylık ve yıllık kiralık forklift hizmeti sunuyoruz.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: İstanbul Forklift Kiralama
Sektörü: Hizmet » Hizmetler Diğer
İkincil Sektörü:Hizmet » Hizmetler Diğer
Yetkili Kişi: İstanbul Forklift Kiralama
Adres: Metal İş Sanayi Sitesi Yolu, 9. Blok No: 21 Kat:2
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (537) - 4930842
Web Sitesi: https://www.istanbulforkliftkiralama.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
İstanbul Forklift Kiralama firması TBC ziyaretçilerinin toplam 1 adet değerlendirmesine göre 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Bu puan sayfa ziyaretçilerinin oy ortalaması olup şirket ya da iş yapışı hakkında gerçek bir değerlendirme ya da referans olamaz.
İstanbul Forklift Kiralama firma bilgileri. İstanbul Forklift Kiralama adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda İstanbul Forklift Kiralama ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

İstanbul Forklift Kiralama firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 13-07-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.