Karat Teknoloji

Şirket Hakkında
Çalıştığı sektörlerde tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek yaptığı yatırımlarla koşulsuz müşteri memnuniyetini; konusundaki uzman ekibiyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını zamanında ve kaliteden taviz vermeden karşılamaktadır. Karat Kaplama tüm kaplama proseslerini bünyesinde mevcut kimya mühendisi ve metalürji-malzeme mühendisi kontrolünde yapar ve kalitesini TSE EN ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile belgelendirmiştir.
250 m2 alana sahip olan kaplama tesisimiz gerekli mühendislik kriterlerine göre dizayn edilmiş olup nikel, krom ve alüminyum eloksal kaplama alanında faaliyet göstermektedir.
Elektrik, Elektronik, Otomotiv, savunma ve havacılık, tekstil, inşaat, madencilik gibi birçok sektörde kullanılan çeşitli malzemelere endüstriyel standartlarda istenilen mikronda kaplama yapabilmektedir.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Karat Teknoloji
Sektörü: Maden ve Metal » Metal İşleme Hizmetleri
İkincil Sektörü:Bilgisayar » Yazılım
Yetkili Kişi: Kaan Demirtaş
Adres: Esenyurt
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (212) - 5723742
Web Sitesi: karat-teknoloji.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Karat Teknoloji firma bilgileri. Karat Teknoloji adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Karat Teknoloji ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Karat Teknoloji firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 18-06-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.