Keçiören Nakliyat Şirketi

Şirket Hakkında
Keçiören Evden Eve Nakliyat Ankara başta olmak üzere tüm illere evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Keçiören Evden Eve Nakliye sektöründe uzun bir geçmişe ve tecrübelere sahip olan firmamız , sizlerin de ev taşıma taleplerinizi uygun fiyatlar ve kaliteli bir hizmet ile karşılamaya hazır bulunmaktadır. Ankara Keçiören Nakliyat firmamız, çağımızın gerekttirdiği teknolojiyi takip ederek sizlere mümkün olan en pratik ve uygun fiyatlı taşıma hizmetlerini sunacaktır. Bunun bir gereği olarak asansörlü nakliyat hizmetimizde bulunmaktadır. Firmamız Keçiören Nakliye Şirketi kurulduğu günden günümüze gelmiş olan eşsiz deneyim ile eşyalarınızın yeni yerlerine nakliyesini gerçekleştirmektedir. Bu hizmeti sunarken sigortalı firmamız bünyesinde çalışmakta olan personeller ile gerçekleştirmekteyiz. Kapalı kasalı kamyonlar ile eşyalarınızın sarılmasında mobilyalarınızın demonte ve montaj işlemkerini firmamız tarafından yapılmaktadır. Keçiören Nakliyat Evinizde bulunan hassas cam eşyaların ambalajlanarak paketlenmesi yapmaktayız. Müşterilerimizden istediğimiz özel eşyalarını ( para , tapu, ziynet eşyaları , özel kıyafetler vb ) malzemelerini yanlarına almaları. Ev taşıma sıkıntılı bir süreç olarak görülebilir. Firmamız ile evden eve hizmetinden yararlandığınızda bu sıkıntıların üstesinden gelmekteyiz. Keçiören Nakliyat Firmamız personelleri tarafından eşyalarınızın yerinde tespitini ücretsiz yapmaktayız.
Keçiören Nakliyat Şirketi
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Keçiören Nakliyat Şirketi
Sektörü: Taşımacılık / Nakliye » Taşımacılık / Nakliye Diğer
İkincil Sektörü:Taşımacılık / Nakliye » Nakliye
Yetkili Kişi: Kaan Akçiçek
Adres: Kuşcağız Mahallesi, Sanatoryum Cd. 239/2 Keçiören/ankara
Şehir: Ankara
Ülke: Türkiye
Telefon: (312) - 3567534
Web Sitesi: http://www.keciorennakliyatsirketi.com/
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Keçiören Nakliyat Şirketi firma bilgileri. Keçiören Nakliyat Şirketi adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Keçiören Nakliyat Şirketi ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Keçiören Nakliyat Şirketi firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 29-05-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.