Loca Yazılım Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.

Şirket Hakkında
Kahve severlerin uygulaması: LOCA
LOCA nerede kuruldu?
LOCA App, İzmir merkezli LOCA Yazılım Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından geliştirildi. Yani anavatanı İzmir… Ekim 2019 tarihinden bu yana Android ve iOS uygulama marketlerde yer alıyor. Şimdilik sadece İzmir’deki kafelerde LOCA’ya rastlıyoruz. Herhangi bir yatırımcısı olmayan uygulama, bu yönüyle de tamamen “özgün” bir uygulama.
LOCA ve LOCA’lar…
LOCA tek bir uygulama değil, iki farklı uygulama içeriyor. “LOCA Kafe” kafe işletmelerine yönelik özellikler barındırıyor. “LOCA App” ise kafe müşterilerinin ihtiyaçları gözetilerek geliştirilmiş. Her iki uygulama da farklı kodlama içeriyor. Yani uygulama içinde uygulama var!
LOCA nedir?
LOCA bir sadakat uygulaması olarak geliştirildi. Temelde sadece kafe sektörüne yönelik yerinde ödeme imkanı veriyor. “LOCA Kafe” ile “LOCA App” uygulamaları arasında ödeme alma yapılabiliyor. Bu şekilde mobilden mobile ödeme alınabildiği için bu anlamda Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Ayrıca, temassız ödeme seçeneği ile kafe müşterilerini ve personelini pandemi riskinden koruyor.
LOCA’da yok yok!
Kullanıcılarının övgü ile bahsettiği kahve uygulamasına yönelik övgülerin haklı sebepleri var! Kasada ya da masada temassız ödeme; alışverişlerden doğan hesap hareketlerini tarih, saat, yer, tutar olarak görebilme; yakındaki kafeleri ve kafelerin sunduğu fırsatları görebilme; kafelerin özelliklerini ve yorumlarını inceleme; anlık ve süreli bildirimlerle fırsatlardan yararlanma, Uygulama içindeki LOCA Çark ile puan kazanabilme, sektör etkinlik biletlerini ekonomik olarak satın alma imkanı veriyor.
Puan kazanmamak imkansız!
Peki, LOCA’da nasıl puan kazanırsınız? Öncelikle şunu belirtelim; kazanılan puanlarla bedava kahve içebilirsiniz. Ayrıca, kahve sektör etkinliklerinin ekonomik bilet satışı imkanlarından faydalanabilirsiniz. LOCA’nın puan çarkı var, bu çark döndükçe puan kazandırıyor. Büyük etkinliklerde fiziksel LOCA hediye çarkı etkinlikleri düzenleniyor.
Loca Yazılım Bilişim
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Loca Yazılım Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.
Sektörü: Hizmet » Hizmetler Diğer
Yetkili Kişi: Volkan Sönmez – Şahin Aydogan
Adres: 8754/1 Sokak No:13 Küçük Çiğli Mahallesi Çiğli - İzmir
Şehir: İzmir
Ülke: Türkiye
Telefon: (232) - 5037574
Web Sitesi: https://locapp.net
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Loca Yazılım Bilişim firma bilgileri. Loca Yazılım Bilişim adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Loca Yazılım Bilişim ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Loca Yazılım Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 04-10-2020 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.