Master Pano Mühendislik Elektrik Taah. San. Tic. Ltd. Şti.

Şirket Hakkında
Master Pano Mühendislik olarak, toplam kalite yönetim anlayışını benimseyerek, rekabet yarışında en önde olup, müşteri istek ve yasal mevzuat ve şartlar içerisinde kaliteyi üretmek ve devamını sağlamak en büyük hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için; Müşterilerimizin bizden beklentilerini doğru analiz ederek ve eksiksiz karşılayarak, müşterileri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.İnsan faktörünü ön planda tutup, çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmak ve eğitimlere katılımını sağlamak.Şirketimizin başarısını ve yapılan işlerin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek.Teknoloji ve kalite anlayışı açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak.Hizmet kalitemizi etkileyen tedarikçilerimizi de zincirin bir halkası gibi görüp, sürekli iyileşme planına dahil etmek.
2015 yılından beri Master Pano bünyesinde alçak ve orta gerilim pano üretimi alanında hizmet veriyoruz. Yer alınan projelerde tedarikçi değil, çözüm ortağı bakış açısıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
Sultanbeylinde bulunan 1200 m2’lik tesisimizde satış pazarlama, proje yönetimi, proje tasarımı ve yetkin montaj kadrosundan oluşan toplam 30 kişilik uzman ekibimiz ile tüm orta ve alçak gerilim pano ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebiliyoruz.
7400A’e kadar alçak gerilim ana dağıtım, MCC, sıva üstü ve sıva altı tali dağıtım, kompanzasyon ve otomasyon panoları imalatının yanında sahada test & devreye alma, süpervizörlük ve satış sonrası bakım&onarım hizmetleri sağlıyoruz. IP30’dan IP65’e kadar koruma sınıflarında, Form1’den Form4’e kadar tüm form sınıflarında tasarımlarımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Master Pano Mühendislik
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Master Pano Mühendislik Elektrik Taah. San. Tic. Ltd. Şti.
Sektörü: Elektrik / Elektronik » Elektrik Malzemeleri
İkincil Sektörü:Elektrik / Elektronik » Güç Dağıtım Ekipmanları
Yetkili Kişi: Volkan Özel
Adres: Mecidiye Mahallesi Fatih Bulvarı No:488 Sultanbeyli / İstanbul – Türkiye
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (216) - 5983227
Web Sitesi: www.masterpanoelektrik.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Master Pano Mühendislik firma bilgileri. Master Pano Mühendislik adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Master Pano Mühendislik ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Master Pano Mühendislik Elektrik Taah. San. Tic. Ltd. Şti. firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 05-02-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.