Mersin Web Tasarım & Reklam Tanıtım - Dolgun Bilişim Ve Teknoloji Hizmetleri

Şirket Hakkında
2003 yılında Hosting Alanadı ve Webtasarım olarak başladığımız bu sektörde, 2004 yılında Cep Telefonu Satış ve Teknik Servis hizmetlerinide kapsayan bir işletme bünyemize kattık. İlerleyen yıllarda müşteri istekleri ve iş genişletme projelerimiz ile yurtdışı ve yurtiçi toptan elektronik ürünler mağazamızı 2012 yılında online olarak faliyetlere başlattıktan sonra DOLGUN BİLİŞİM ve TEKNOLOJİ HİZMETLERİ olarak 2017 yılında marka tescilimizle beraber tüm çalışma alanlarımızı tek bir çatı altında topladık.

DOLGUN TEKNOLOJİ olarak verdiğimiz hizmetler genellikle araç aksesuarları yol kayıt cihazları, araç navigasyon cihazları, araç kameraları, araç güvenlik ekipmanları, bilgisayar aksesuarları ve bilimum bu alanda elektronik malzemelerin tedarik toptan ve perakende konusunda Mersin Mezitli de ve online satış kanalları aracılığıyla hizmet vermekteyiz.

DOLGUN TASARIM aktivite alani olarak kendisine web tasarim, web programlama ve uygulamalari, web hosting, sunucu kiralama, sanal magaza tasarimi ve kurulumu, toplu SMS gonderimi ve tum bu alanlarla ilgili teknik destek ve danismanlik hizmeti vermektedir.

DOLGUN BİLİŞİM aktivite alanı olarak cep telefonu satış ve yedek parça , Cep telefon aksesuar , Cep telefon teknik servis hizmetleri ile 15 yıldır Mersin Metropol İş Merkezimizde hizmet vermekteyiz.
Mersin Web Tasarım
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Mersin Web Tasarım & Reklam Tanıtım - Dolgun Bilişim Ve Teknoloji Hizmetleri
Sektörü: Bilgisayar » Web
İkincil Sektörü:Bilgisayar » Yazılım
Yetkili Kişi: İbrahim Dolgun
Adres: Mahmudiye Mah. Metropol İş Merkezi C/53 Akdeniz / Mersin
Şehir: Mersin
Ülke: Türkiye
Telefon: (546) - 8989992
Web Sitesi: https://www.dolgunbilisim.com.tr
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Mersin Web Tasarım firma bilgileri. Mersin Web Tasarım adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Mersin Web Tasarım ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Mersin Web Tasarım & Reklam Tanıtım - Dolgun Bilişim Ve Teknoloji Hizmetleri firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 25-12-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.