My Lojistik Taşımacılık Ltd.şti./ Ege Bölge Müdürlüğü

Şirket Hakkında
My lojistik, bir Türk firması olarak tüm Türkiye genelinde parsiyel ve komple yük taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Yurtiçi tüm ulusal zincir market depolarına (Bim, A101, Şok, Migros, Carrefour) parsiyel taşımacılık genel anlamda işimizin ana başlığını oluşturmaktadır. Bunun dışında müşterilerimizin her türlü taşımacılık talebine, en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiş olmamızın etkisiyle, ulusal zincir market taşımacılığı dışında da taşımacılık yapmaktayız. Dünya ticaretinin büyük bir kısmının karayolu ile gerçekleştiği günümüzde, tüm yurtta söz sahibi lojistik firmalarıyla yaptığımız anlaşmalarla bir çok müşteriye şehiriçi ve şehirlerarası akılcı lojistik çözümleri üretmekteyiz. Geniş hizmet ağımızla, ilgili taraflar arasında ayrılmaz bir tedarik zincir yönetimi ve bağlantı sağlar, bağlılık ve vizyonumuzla güçlü anlamda konsolidasyon ve dağıtım hizmetleri sunuyoruz.
My Lojistik Taşımacılık
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: My Lojistik Taşımacılık Ltd.şti./ Ege Bölge Müdürlüğü
Sektörü: Taşımacılık / Nakliye » Nakliye
Yetkili Kişi: Murat Bey
Adres: İnönü Mah. 27 Sok. No:20/5
Şehir: Manisa
Ülke: Türkiye
Telefon: (236) - 2300034
Web Sitesi: www.mylojistik.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
My Lojistik Taşımacılık firma bilgileri. My Lojistik Taşımacılık adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda My Lojistik Taşımacılık ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

My Lojistik Taşımacılık Ltd.şti./ Ege Bölge Müdürlüğü firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 19-06-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.