Natural Sağlık - Hüseyin Nazlıkul

Şirket Hakkında
Nöralterapi derneği başkanı Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul , 1963 yılında Kahramanmaraş’ın
Pazarcık ilçesinde doğmuştur. Yükseköğrenimini Frankfurt am Main Wolfgang Johann Goethe Üniversitesi Tıp Fakültesi ile İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde yapan H.Nazlıkul aynı yıllarda Frankfurt Tıp Fak. bünyesinde “Bilimsel Akupunktur”eğitimi sonrası Akupunktur B diploması sahibi oldu.

Uzman olduğu konularda bir çok basılı kitabi bulunan H.Nazlıkul , 2004 yılından beri Bilimsel Tamamlayıcı (Komplementer) Tıp ve Regülasyon Derneği, Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği’nin kurucu üyesi ve başkanı, Manuel Tıp Derneği’nin ikinci başkanı ve Bilimsel Akupunktur ve Regülasyon Derneği’nin onursal başkanıdır .

Özellikle ; Nöralterapi , Manuel terapi , Akupunktur, Kineziyoloji, Fibromiyalji, alanlarında
uzman olan H. Nazlıkul'a ait tüm detayları www.huseyinnazlikul.online adresinden öğrenebilirsiniz .

Nöralterapi ;

Nöralterapi; lokalanestezik madde ile yapılan bir regülasyon ve enjeksiyon tedavisidir. Bedenimiz 500 bin kilometrelik bir sinir ağıdır. Nöralterapi bu uzun vejetatif (otonom) sinir sisteminin uyarılmasını ve regülasyonunu sağlar. Nöralterapide özellikli yerlere uygulanan lokalanestezik madde enjeksiyonu ile dolaşım düzenlenir; Kan dolaşımı, lenf dolaşımı ve sinirsel ileti. Regüle olan beden kendini iyileştirme kapasitesine ulaşır. Nöralterapi’de temel mantık regülasyondur. Anatomik bir eksiklik, genetik bir bozukluk, ileri bir dejenerasyon olmadığı sürece nöralterapifizyopatolojik (hastalıkların oluşum süreçlerini) süreçleri geri çevirir.

Manuel Terapi ;

Manuel terapi (tedavi); Bel fıtığı, boyun fıtığı gibi kas iskelet sistemini ilgilendiren tüm hastalıklarda uygulanan tamamen kanıta dayalı tıp bilgileri ile yapılan uygulamalardır. Fizik tedaviyi içeren tüm hastalıklarda manuel terapi uygulaması yapılır.

Akupunktur ;

Akupunktur tedavisinin temel prensibinde enerji dengesini düzenlemek ve korumaktır.
Kliniğimizde akupunktu
Natural Sağlık -
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Natural Sağlık - Hüseyin Nazlıkul
Sektörü: Sağlık Ürünleri / Hastane » Sağlık Ürünleri / Hastane Diğer
Yetkili Kişi: Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul
Adres: Hakkı Yeten Cad. Vital Fulya Plaza No:23 Kat:3 Daire:10 34394 Şişli / İstanbul
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (212) - 2191912
Web Sitesi: https://huseyinnazlikul.online/
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Natural Sağlık - firma bilgileri. Natural Sağlık - adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Natural Sağlık - ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Natural Sağlık - Hüseyin Nazlıkul firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 19-11-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.