Nova Steell Hafif Çelik Yapı

Şirket Hakkında
Firmamız yurt içinde ve yurt dışında hafif ve ağır çelik yapılar üzerine çalışmalar yapmaktadır.

NOVA STEELL deprem riski yüksek olan coğrafyamızı da Hafif Çelik Yapı alanında uzman kadrosu ile hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde hızla yaygınlaşan hafif çelik yapılar konusunda söz sahibi hale gelmiştir.
Geniş açıklıklı endüstriyel yapı, okul, hastane, sosyal konut, çok katlı konutlar, villalar, konteyner ve diğer hafif çelik yapı ihtiyaçlarına cevap veren kurumumuz, sektörün ülke içinde gelişimine katkıda bulunarak güvenli, pratik ve ekonomik yapılar inşa etmeye devam ediyor.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Yapı Elemanları Üretimi
Dayanıklı ve akıllı konut projeleri bizden sorulur!
Nova Steell hafif çelik yapı ve hafif çelik konstrüksiyon ticari yapılar , konteyner üretimi ile çözüm ortağınızdır.

Modern Konut Çözümleri
Birçok farklı yapı türünde kendini kanıtlamış firmamız, istediğiniz hafif çelik konstrüksiyon konut , bina , villa , müstakil ev , çiftlik evi , müştemilat projelerinin gerçekleşmesinde tasarım aşamasından anahtar teslim sürecine kadar da yanınızda.

Mobilizasyon Hizmetleri
NOVA STEELL hafif Çelik Yapı dışında konteyner üretimi , endüstriyel yapılar , fabrika , depo , atölye , garaj , tarım ve hayvancılık yapıları ve şantiye kurulumu konusunda oldukça tecrübelidir. Gerek yurtiçi gerekse yurt dışında imza attığı önemli projelerle kısa sürede sektörde saygın bir yer edinmiştir.
Nova Steell Hafif
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Nova Steell Hafif Çelik Yapı
Sektörü: İnşaat / Emlak » İnşaat
İkincil Sektörü:İnşaat / Emlak » İnşaat
Yetkili Kişi: Nova Steell
Adres: Aşağı Öveçler Mah. Lizbon Cd. 11/33 çankaya / Ankara
Şehir: Ankara
Ülke: Türkiye
Telefon: (542) - 3434308
Web Sitesi: https://www.novasteell.com/i
Ürünleri
Hafif çelik konstrüksiyon sistem, günümüzde ağır çelik destek gerektirmeksizin 6 metre yüksekliğinde ve kolon açıklığı 15 metre olan endüstriyel yapı...
Hafif Çelik Villa Çözümleri Galvanizli hafif çelik konstrüksiyon yapı teknolojisinin kullanıldığı lüks hafif çelik villalar, estetik görünümleri ile...
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Nova Steell Hafif firma bilgileri. Nova Steell Hafif adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Nova Steell Hafif ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Nova Steell Hafif Çelik Yapı firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 07-01-2020 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.