Nva Kalite Test Ölçüm Hizmetleri Eğitim Ve Belgelendirme Tic Ltd Şti

Şirket Hakkında
NVA Kalite Test Ölçüm Hizmetleri Eğitim ve Belgelendirme Tic. Ltd. Şti., 2014 yılında muayene akreditasyon, eğitim ve buna benzer diğer konularda, uluslararası belgelendirme kuruluşlarında 20 yıllık iş tecrübesine sahip kişilerce kurulmuştur.
İş sağlığı ve güvenliği alanındaki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren NVA Kalite kurucu ortakları, iş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı, çalışanların eğitimi, risk analizi, çalışma ortamındaki fiziksel ve kimyasal etmenlerin ölçümü, kaldırma makineleri ve basınçlı kapların deney ve kontrolleri, acil durum planları, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000:2013 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, CE İşaretlemesi gibi çeşitli etkinlerde görev aldılar.
NVA ‘nın yapısı ve işleyişi uluslararası kabul görmüş akreditasyon standartlarını ve yerel yasal şartları en etkin karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Kuruluşumuz tüm faaliyetlerinde Tarafsızlık, Yeterlilik, Açıklık, Gizlilik, ve Şikayetlerin çözümlenmesi prensiplerini ilke edinmiştir.
Türkiyede 4000 e yakın firmayı belgelendiren NVA Kalite ve Test Ölçüm Belgelendirme, Yönetim Sistemleri Belgelendirme olarak belgelendirme hizmetleri sunmak, bağımsız denetim hizmetlerinde bulunmak, teknik periyodik ölçüm ve muayeneler ile iş güvenliği ölçümleri, elektrik uygunluk ve topraklama testleri yapmak, çalışma ortamındaki fiziksel ve kimyasal risk oluşturan etmenlerin ölçümü, kaldırma makineleri ve basınçlı kapların deney ve kontrolleri, adr onayları sağlamak ve özel istek üzerine test ve ölçüm hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. NVA Kalite bu faaliyetleri yürürlükteki yasa, yönetmelik, ve belgelendirme kurallarına uygun olarak yapar.
Nva Kalite Test
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Nva Kalite Test Ölçüm Hizmetleri Eğitim Ve Belgelendirme Tic Ltd Şti
Sektörü: Eğitim / Danışmanlık » ISO Kalite Belgesi
İkincil Sektörü:Eğitim / Danışmanlık » Diğer Eğitim / Danışmanlık
Yetkili Kişi: Gamze Tamtekin Abacı
Adres: Murat Çeşme Mah.silivri Cad. Güz Sok. Mima Palas No:2 K:1 D:10 Büyükçekmece İstanbul
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (212) - 8555898
Web Sitesi: www.nvakalite.com
Tanımlayıcı Kelimeler
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Nva Kalite Test firma bilgileri. Nva Kalite Test adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Nva Kalite Test ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Nva Kalite Test Ölçüm Hizmetleri Eğitim Ve Belgelendirme Tic Ltd Şti firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 14-07-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.