Özel Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu

Şirket Hakkında
Eğitmenlerimiz üniversitelerimizin İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun olup, alanında uzman, deneyimli kişileren oluşmaktadır. Birçoğu alanlarında master yapmış olup, her seviyeye uygun eğitim vermektedirler.
Yabancı öğretim kadrosu; RSA, CELTA, DELTA, TRINITY ve TESOL sertifikaları olan üniversite mezunu, pedogojik formasyona sahiptirler.
Eğitmenlerimiz aynı zamanda öğrencilerimizin DİL EDİNME SÜRECİNDE karşılaştıkları sorunlarda destek vererek, onlara REHBERLİK etmektedirler. Eğitmenler olarak amacımız, kişi ve seviye ayırt etmeksizin Yabancı dili en iyi şekilde öğretmektir.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Özel Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu
Sektörü: Eğitim / Danışmanlık » Dil Kursu
İkincil Sektörü:Eğitim / Danışmanlık » Dil Kursu
Yetkili Kişi: Aysun Uğuş
Adres: Beşevler Mh. Yıldırım Cd. No:277 / 1c Ofis 105 Nilüfer Beşevler Bursa
Şehir: Bursa
Ülke: Türkiye
Telefon: (850) - 2288835
Web Sitesi: http://www.aysunugus.com.tr
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Özel Aysun Uğuş firma bilgileri. Özel Aysun Uğuş adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Özel Aysun Uğuş ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Özel Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 13-07-2020 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.