Plasen Plastik San.tic.ltd.şti.

Şirket Hakkında
Plasen Plastik San.tic.ltd.şti., Kocaeli ili Balçık Mah.organize Cad.no:14/1 Gebze adresinde bulunmaktadır. Firma Bahçe ve Ev Ürünleri » Plastik Ev Ürünleri sektöründe hizmet vermektedir. Firma Yetkilisi Engin Karadeniz dir.
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Plasen olarak sektörde öncü firma olmaktan mutluluk duymaktayız.İşimizi olabildiğince titizlikle sabırla ve itinayla yapmaktayız.Tel çit sistemleri, çim çit sistemleri, tel örgü, kapı sistemleri konusunda müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.
İletişim Bilgileri
Firma: Plasen Plastik San.tic.ltd.şti.
Sektörü: Bahçe ve Ev Ürünleri » Plastik Ev Ürünleri
İkincil Sektörü:Otomotiv / Oto Yan Sanayi » Otomotiv Yedek Parça
Yetkili Kişi: Engin Karadeniz
Adres: Balçık Mah.organize Cad.no:14/1 Gebze
Şehir: Kocaeli
Ülke: Türkiye
Telefon: (262) - 7421682
Web Sitesi: www.plasen.com
Tanımlayıcı Kelimeler
Ürünleri
panel çit prpfil kapak çeşitleri
panel çit klips çeşitleri
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Plasen Plastik San.tic.ltd.şti. firma bilgileri. Plasen Plastik San.tic.ltd.şti. adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Plasen Plastik San.tic.ltd.şti. ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Plasen Plastik San.tic.ltd.şti. firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 22-06-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.