Private Pilates

Şirket Hakkında
PRİVATE PİLATES , PİLATES EKİPMANLARI , PİLATES EĞİTMENLİĞİ
Private Pilates ; yerli üretim eşsiz el yapımı Pilates ekipmanları

Pilates’i yaşam biçimi olarak algılayan geniş bir aileyiz. Deneyimli eğitmen kadrosu ve özel tasarım Pilates ekipmanları ile insanların hayatlarına dokunuyoruz.

Kurucumuz olan Erhan Gürbaca 15 yıllık pilates eğitmenlik süreci ve 10 yıllık stüdyo işletmeciliği sürecinde sektördeki birçok Pilates ekipmanı ile çalışmış ve birçoğunun üretim aşamasında bulunup danışmanlık yapmıştır. Kariyeri boyunca edindiği bilgi birikimini bir marka altında toplamayı amaçlayan Gürbaca 2017 yılından itibaren Private Pilates markası altında ekipman üretimine başlamıştır. Sektörde yaşanan maliyet, kalite ve kullanım zorluğu gibi hususları dikkate alarak ekipmanlarını tasarlayan Gürbaca; farklı kullanım kolaylıkları sağlayan özgün tasarımları ile kısa sürede en çok tercih edilen ekipman olmuştur.

Gürbaca;

‘Kariyerim boyunca birçok farklı ekipman ile çalışma şansım oldu. Hepsinin olumlu ve olumsuz yönlerini gördüm. 15 yıllık süreçte tüm edindiğim ekipman deneyimleri ve eğitmen arkadaşlarımdan aldığım geri dönüş ile hayalimdeki ideal Pilates ekipmanlarını tasarlamaya karar verdim.

Bugün, birçok stüdyo, ev ve spor merkezlerinde birinci sınıf kalitede, özgün patentli tasarımlara sahip Private Pilates ekipmanları kullanılmaktadır. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler bizi daima motive etmekte ve doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.
Satışını Yaptığımız Pilates Ekipmanlarımız
Basic model Pilates Ekipmanları
Premium Model Pilates Ekipmanları
Tamamlayıcı Ekipmanlar
Ekipmanlar
Aksesuarlar
Private Pilates
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Private Pilates
Sektörü: Diğer Sektörler » Diğer Sektörler Diğer
İkincil Sektörü:Diğer Sektörler » Diğer Sektörler Diğer
Yetkili Kişi: Erhan Gürbaca
Adres: H.ibrahim Gök İş Merkezi No:30 Kat:2 D:4 Çekmeköy
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (216) - 6413939
Web Sitesi: https://www.privatepilates.com.tr/
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Private Pilates firma bilgileri. Private Pilates adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Private Pilates ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Private Pilates firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 25-12-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.