Protek Tarımsal Hayvancılık Proje Danışmanlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

Şirket Hakkında
PROTEK Danışmanlık, Merkezi Avrupa Birliği, Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler, Tarım Bakanlığı, Tübitak ve diğer ulusal/uluslar arası fonların KOBİ’lere, Sivil Toplum Kuruluşlarına ve Yerel Yönetimlere ulaştırılması yönünde çözüm olanakları sunan bir kuruluştur. Hayalini kurupta bir türlü gerçekleştiremediğiniz projelerinizi hayata geçirmek için yanınızdayız.
Yatırım ve Danışmanlık Hizmetlerimiz
Ülkemiz hayvancılığı genel anlamda ata-dede usulü bilgilerle yapılmaktadır. Hâlbuki hayvancılıktan para kazanmak isteniyorsa bu anlayış terk edilmeli, modern, bilim ve teknolojiye dayalı bir yetiştiricilik anlayışına geçilmelidir.
Gelişmiş ülkelerde bu anlayış uzun yıllar öncesinde kabul görmüş ve hayvancılık bu bölgelerde artık başlı başına en kârlı sektörlerden birisi durumuna gelmiştir.
Firmamız deneyimli kadrosuyla yatırımlarınızı nasıl yönlendireceğiniz, hâlihazırdaki yatırımlarınızdan nasıl daha fazla kar elde edeceğiniz, karşılaşabileceğiniz olumsuzluklar ve bunlarla nasıl baş edebileceğiniz konularında sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Özellikle süt ve et üretimine dayalı hayvancılığın geliştirilmesi modern ahır ve süt ürünlerine dayalı tesislere kredi sağlanması bu tesislerin yapılması ve yaptırılması konularında konuların da proje, danışmanlık, mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz.
Kaliteli ürün ( et ve süt) elde edebilmenin en önemli yolu öncelikle hayvana kaliteli yaşam sunmaktan geçer.
Öncelikle hayvanın refahını gözeterek ona uygun;
Protek Tarımsal Hayvancılık
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Protek Tarımsal Hayvancılık Proje Danışmanlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.
Sektörü: İnşaat / Emlak » Mimarlık ve Mühendislik
İkincil Sektörü:Eğitim / Danışmanlık » Danışmanlık
Yetkili Kişi: YASİN ALPARSLAN PAZARLAMA MÜDÜRÜ
Adres: Protek Proje Ltd.Şti. Bestekar Sokak 17/2 Kavaklıdere / ANKARA
Şehir: Ankara
Ülke: Türkiye
Telefon: (312) - 4251103
Web Sitesi: http://www.protektarimsaldanismanlik.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Protek Tarımsal Hayvancılık firma bilgileri. Protek Tarımsal Hayvancılık adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Protek Tarımsal Hayvancılık ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Protek Tarımsal Hayvancılık Proje Danışmanlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 07-04-2010 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.