Remsa Çelik

Şirket Hakkında
Firma olarak her zaman müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını ve taleplerini tam zamanında karşılamaya özen gösteriyoruz. Uygulama yapılacak alanda yapılan keşif çalışmaları sonrasında projelendirmenin sağlanması, üretimlerin yapılması ve uygulamanın gerçekleştirilmesi için verdiğimiz sözü tutarak tam zamanlı bir çalışma sergiliyoruz. Bu sayede yapı çalışmalarında veya şahıs müşterilerimiz tarafından talep edilen özel çalışmalarda gecikme ve memnuniyetsizlik gibi bir durumun mutlak olarak önüne geçiyoruz. Müşterilerimizin firmamıza duymuş olduğu güven ve oluşturduğumuz kalitenin referansları firmamızın, sektöre yön veren işletmelerden birisi olmasını sağlıyor. Standartlarını her zaman koruyan bir hizmet için firmamız tercih ediliyor.
Remsa Çelik
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Remsa Çelik
Sektörü: Bahçe ve Ev Ürünleri » Paslanmaz Çelik Ev Eşyası
Yetkili Kişi: Hüseyin
Adres: Zümrütevler Mh. Keskin Sk. No:24
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (532) - 2046579
Web Sitesi: www.remsacelik.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Remsa Çelik firma bilgileri. Remsa Çelik adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Remsa Çelik ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Remsa Çelik firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 09-04-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.