Saç Ekim Merkezi -eurasia Hair Center

Şirket Hakkında
Eurasia Clinic; saç ekimi ve saç tedavi yöntemleri konusunda en iyi sonuçları verebilmek için yıllardır hizmet gösteren, Şişli-Nişantaşı bölgesindeki köklü ve profesyonel kuruluşlardan biridir. Alanında uzman ekibi ile birlikte dünden bugüne binlerce kişiye saç ekim işlemi konusunda, tereddütlere yer bırakmadan, güvenli ve steril hastane ortamında hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaya devam etmektedir. Mutlu bireyler olarak yaşama devam eden hastalarını görebilmek, Eurasia Clinic için başarının en önemli faktörüdür.

· Mükemmel doğallıkta saç ekimi işlemlerinin gerçekleştirilmesi için yeni teknoloji ve uygulamalarla uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

· Saç ekimi için en önemli etkenin planlama olduğunun bilincinde hareket eden Eurasia Clinic, bireyler için en doğru planlamayı yaparak en iyi sonuçların alınması için çalışmaktadır. Bu planlama esnasında da saç analizi için bilimsel yöntemlerden yararlanılıyor.

· Birçok ülkede bile henüz uygulanmayan saç ekim yöntemlerini uzman ekibinin bilgi ve tecrübesi ile harmanlayarak sunmaktadır.

· Saç ekimi, sağlık ve estetik unsurlarının birleştiği bir noktadır. Bu noktanın gerçekleştirilmesi konusunda kişiye özel, hastanın tüm ihtiyaçlarının karşılanması ve saç bakımı konusunda da destek vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma politikası ile ilerlemeye devam etmektedir.

· Doktor, hasta ve sağlık personelleri konusundaki titiz davranışı ile yasal sorumluluklarının bilincinde bir çalışma şekli sunmaktadır.

Mükemmel doğallıkta saç ekimi, yeni teknolojiler, güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye devam eden Eurasia Clinic, günden güne büyüyen ailesine mutlu bireyler katmaya devam etmektedir.

Mükemmel doğallıkta saç ekimi, yeni teknolojiler, güler yüzlü ve profesyonel kadromuzdan destek alabilmek için günden güne büyüyen ailemize sizleri de bekliyoruz.

SAÇ EKİMİ
KAŞ EKİMİ
SAKAL VE BIYIK EKİMİ
PRP YÖNTEMİ
LAZERLİ SAÇ TEDAVİSİ
FUE İLE SAÇ EKİMİ
TIRAŞSIZ SAÇ
Saç Ekim Merkezi
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Saç Ekim Merkezi -eurasia Hair Center
Sektörü: Sağlık Ürünleri / Hastane » Klinikler
İkincil Sektörü:Kimya / Kozmetik / Plastik » Kişisel Bakım
Yetkili Kişi: Eurasia Hair
Adres: Abdi İpekçi Caddesi No:29 Atid Apt. K:2 D:3 Nişantaşı / Şişli İstanbul
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (530) - 4426099
Web Sitesi: https://eurasiahaircenter.com/
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Saç Ekim Merkezi firma bilgileri. Saç Ekim Merkezi adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Saç Ekim Merkezi ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Saç Ekim Merkezi -eurasia Hair Center firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 26-06-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.