Sanat Otomotiv

"Profesyonel ve Başarılı olanlarını biz yaparız."

Şirket Hakkında
Sanat Otomotiv olarak 15 yıllık tecrübemiz ile Diyarbakır 'da Mercedes Tır Yedek Parça, Mercedes Kamyon Yedek Parça, Mercedes Otobüs Yedek Parça ve Mercedes Kamyon Yedek Parça gibi ticari araçların yedek parça taleplerine orjinal ve yan sanayi yedek parçalar ile cevap vermektedir.

Firmamız Fırat Mah. 556sk. Ayka Yapı Heval Sitesi Altı No:18 Kayapınar Diyarbakır'da ofis ve deposu ile hizmet vermektedir. Mercedes Yedek Parça siparişlerinizi Diyarbakır içine aynı gün kendi araçlarımız ile teslim ediyoruz. Diyarbakır dışı siparişleri en hızlı gönderim şekliyle size ulaştırılacaktır.

Mercedes Yedek Diyarbakır piyasasında toptan ve perakende yedek parça satışı yapmaktadır. Sanat Otomotiv Mercedes Benz ve Man tır, kamyon ve otobüsleri için yedek parça konusunda uzmanlaşmış olup, bu araçlarda kullanılan her türlü orjinal ve yan sanayi yedek parçayı temin edebilmektedir. Kaliteli hizmet ilkemizle siz değerli müşterilerimizle beraber yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazemiz içerisinde karşılayarak, üst düzeyde müşteri memnuniyetini temin etmek firmamızın en büyük prensibidir. Firmamız bu noktada, kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri müşterilerine iyi bir şekilde, fiyatlarda kalite ile doğru orantılı en uygununu, zamanınızın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve mükemmel hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Uygun yedek parça fiyatları ve kalite için firmamızı tercih ediniz
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Sanat Otomotiv
Sektörü: Otomotiv / Oto Yan Sanayi » Otomotiv Yedek Parça
İkincil Sektörü:Otomotiv / Oto Yan Sanayi » Otomotiv Yan Sanayi
Yetkili Kişi: Mecit Aslan
Adres: Fırat Mah. 556 Sk. Ayhan Park Evleri A/blok No :16 Af
Şehir: Diyarbakır
Ülke: Türkiye
Telefon: (412) - 5020943
Web Sitesi: www.sanatotomotiv.net
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Sanat Otomotiv firma bilgileri. Sanat Otomotiv adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Sanat Otomotiv ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Sanat Otomotiv firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 26-08-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.