Sirinlerhavuz

Şirket Hakkında
Şirinler Havuz ülkenin en kaliteli yüzme havuzlarını ve havuz kimyasallarını sunmakta, yüzme havuzu projelerinde, havuz yapımında ve sektöre kazandırılmasında liderdir. 1990 yılında kurulan Şirinler Havuz, geçen süre içinde havuz şirketi konusunda lider bir kuruluş haline gelmiştir. Amacımız müşterilerimizin prosesine fonksiyon ve değer katan mühendislik ve yüzme havuzları sağlamaktır. Bizler basit bir havuz şirketinden ziyade uluslararası havuz uzmanları, uygulama mühendisleri, teknik danışmanlariyiz

Sirinlerhavuz
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Sirinlerhavuz
Sektörü: İnşaat / Emlak » İnşaat
Yetkili Kişi: Abdullah
Adres: Cemil Mer, Ç Mahallesi İstiklal Caddesi Ayabakan Sokak No : 5/3 Ümraniye
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (216) - 6118801
Web Sitesi: http://www.sirinlerhavuz.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Sirinlerhavuz firma bilgileri. Sirinlerhavuz adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Sirinlerhavuz ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Sirinlerhavuz firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 24-03-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.