Tekne Ve Yat

Şirket Hakkında
Türkiye'nin her yerinden tekne ve yat kiralama hizmeti veren firmalar için tamamen doğrulanmış ilanlar içeren bir mecradır. Günübirlik veya bir kaç günlüğüne tekne ve yat kiralama ile ilgileniyorsanız buraya uğramadan geçmeyin. Eğer tekne ve yatınızı kiralamayı düşünüyorsanız sitemizi sık kullanılanlar listesine hemen şimdi ekleyebilirsiniz. En keyifli tatil ve eğlence türlerinden biri olan mavi turlar için yapmanız gereken ekstra hiçbir şey yok; sadece web sitemizdeki ilanlara göz atıp beğendiklerinize mesaj atmak yeterli.

Özellikle İstanbul, Antalya, İzmir, Mersin ve Muğla gibi şehirlerden tekneden balık avı turları yapan, saatlik veya günübirlik tekne & yat kiralama yapan, İstanbul boğaz turu ile teknede & yatta organizasyon (teknede düğün, teknede nişan veya kına gecesi, yatta parti, teknede evlilik teklifi gibi) yapan firmalar için en uygun ve önde gelen bir kaç siteden birisi konumundadır.

Siteyi ziyaret eden ve balıkçılık daha doğrusu balık avı ile amatör & profesyonel olarak ilgilenen ziyaretçiler için de gerçekten biçilmiş kaftandır. Çünkü kıyıdan balık tutmaktan daha zevkli ve daha özel olanı nedir diye soranlar için tekneyle balık avı akla gelir. Özellikle ıldır balık, foça balık avı, akbük balık avı, bodrum balık avı, adrasan balık avı, marmaris balık avı ile ilgilenen ve buralarda yaşayan kişilere kiralık tekneler ve balık avı turları fırsatları sunmaktayız.

Daha çok yaz aylarında olmakla birlikte yılın 4 mevsiminde tekne kiralamayı (yat kiralamayı) veya tekne turlarına çıkmayı isteyen sayısız kişiden biriyseniz veya tekne turları yapıyorsanız web sitemizde istemediğiniz kadar tekne turu ilanı görebilirsiniz. Marmaris tekne turu, ayvalıkt tekne turu, fethiye tekne turu, kaş tekne turu, kızkalesi tekne turu ve taşucu tekne turu gibi günlük tekne turuna dahil olabilirsiniz yaşadığınız yerlerde. Ayrıca tüm bu tekne turları ilanlarında fiyat ve diğer ayrıntları detaylı inceleyip ona göre karar verebilirsiniz.

Hayata biraz daha e
Tekne Ve Yat
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Tekne Ve Yat
Sektörü: Turizm / Otel » Yurtiçi Tur
İkincil Sektörü:Turizm / Otel » Gezi
Yetkili Kişi: Altay Kula
Adres: 1593 Sk No:65 Bayraklı İzmir 35540
Şehir: İzmir
Ülke: Türkiye
Telefon: (531) - 3676576
Web Sitesi: https://tekneveyat.com/
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Tekne Ve Yat firma bilgileri. Tekne Ve Yat adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Tekne Ve Yat ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Tekne Ve Yat firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 15-01-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.