Tetra Isı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi / Magmatherm Laboratuvar Fırınları

"Sıcaklık Kontrol Altında"

Şirket Hakkında
Tetra Isı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2010 yılında faaliyete geçti. Firmamızı kurarken elektronik sıcaklık kontrollü ürünler üzerine odaklanmayı hedefledik. Uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübe birikimimizi firma bünyesinde bir araya getirerek, süreçlerimizi oluşturmak ve ürünlerimizi ortaya çıkarmak bizim için zor olmadı. Kısa sürede ürün yelpazemizi genişlettik, satış adetlerimizi arttırdık, hizmet kalitemizi ilk günden itibaren en üst düzeyde tutmaya çalıştık.

Bugün geldiğimiz noktada, sahip olduğumuz Software (PID Kontrol) & Hardware bilgi ve tecrübesi yanında mekanik, dinamik ve ısı transferi konularındaki birikimimiz ile Laboratuvar Fırın İmalatı (Kül Fırını İmalatı) konusunda önemli bir adım attık ve ısıya yön veren bir firma olduk.

Hedefimiz tedarikten son kullanıcıya kadar uzanan zincirde, ilişkide olduğumuz tüm tarafların ihtiyaçlarını, talepleri doğrultusunda karşılayabilmektir. Bu hedefte ilerlerken gücümüzü bilgi birikimimiz, bilgiye verdiğimiz önem ve bilgiye ulaşmak için gösterdiğimiz çabadan almaktayız.

Kalite politikamız; süreçlerimizi, “Tedarik-Üretim-Satış-Kullanıcı” zincirine dahil olan her birey ve kurumun, bu zincirden fayda elde etmesini sağlayacak şekilde oluşturmaktır.

Temel ve değişmeyecek hedefimiz, zincirde bulunan tüm bireyler için katma değeri yüksek çevre tarafından POZİTİF ALGI ile bilinen bir organizasyon olmaktır.

Bu pozitif algıyı yaymaya çalıştığımız tarafları başlıklar altında aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz,

Tedarik – Üretim – Satış – Son Kullanıcı
Tetra Isı Sistemleri
Ürün-Hizmetleri Hakkında
MagmaTherm Laboratuvar Fırınları stabil yazılım ve donanım özellikleri, kaliteli ısıtıcı elemanları ve güvenilir performansı ile tüm dünyada tercih sebebi olmaktadır. Güvenlik her zaman önceliğimizdir. MagmaTherm mühendisleri sadece mükemmel ürünler üretmek için tasarlar, araştırır ve geliştirirler. Bize göre her ürünün kendine has bir başarısı vardır ve olmalıdır da. Bu inançla ürettiğimiz her parçaya, bilgimizi ve tecrübemizi yansıtmak için elimizden geleni yapıyoruz.

MagmaTherm çeşitli büyüklüklerde, farklı sıcaklık seviyelerine hitap eden ve farklı kullanım özelliklerine sahip yazılımlar ile kül ve tüp fırını seçenekleri sunmaktadır. Kullanım ihtiyacınız ister basit uygulamalar olsun ister karmaşık uygulamalar olsun, ürün yelpazemizde size uygun bir ürün mutlaka vardır. MagmaTherm Fırınları kalite kontrol analizleri, yakma, ısıl işlem, ön ısıtma, ergitme, oksitleme, metalürjik araştırmalar ve numune üretimleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

MagmaTherm Laboratuvar Fırınları yüksek kaliteli ürünlerdir ve ağır koşullarda hizmet vermek amacıyla tasarlanmışlardır. Özgün mekanik tasarım unsurları uzun kullanım ömrü sağlarken, özgün PID kontrol ünitesi güvenilirliği ve ergonomiyi oluşturur.

MagmaTherm Ekran
Özgün Tasarım & Tasarruf
MagmaTherm Laboratuvar Fırınları uygun izolasyon ve özgün tasarıma sahip kapak sayesinde iş güvenliğini tehlikeye atmayacak sıcaklıklara ulaşan dış yüzey ve fırın kapağına sahiptir. Optimum izolasyon kalınlığı, maksimum enerji tasarrufu ile çalışmasını ve buna ek olarak fırının optimum boyut ve ağırlıklarda olmasını sağlar. Yaylı ve temassız kapak izolasyonu kapak sacının ısınmasını engeller, maksimum sızdırmazlık sağlar. İç hazne modülerdir ve ihtiyaç durumunda değiştirilmesi çok basittir, 30 dakikada fırınınız ilk alındığı günkü gibi olur. Ayarlanabilir ayakları ile fırın istenilen şekilde konumlandırılabilir.
İletişim Bilgileri
Firma: Tetra Isı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi / Magmatherm Laboratuvar Fırınları
Sektörü: Maden ve Metal » Metalürji
İkincil Sektörü:Elektrik / Elektronik » Elektrikli Isıtıcı
Yetkili Kişi: Magmatherm Yüksek Sıcaklık Fırınlar
Adres: Yenidoğan Mahallesi, Ufuk Caddesi, No: 63-a, 34791 Sancaktepe, İstanbul, Türkiye
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Telefon: (216) - 4843282
Web Sitesi: www.magmatherm.com
Ürünleri
MagmaTherm Kamara / Kül / Tüp / Split / 3 Zone / Yüksek Sıcaklık / Laboratuvar Fırınları
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Tetra Isı Sistemleri firma bilgileri. Tetra Isı Sistemleri adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Tetra Isı Sistemleri ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Tetra Isı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi / Magmatherm Laboratuvar Fırınları firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 20-07-2018 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.