Trs Teras Çatı İzolasyonu

Şirket Hakkında
Teras çalışmalarımızda gözlemleyeceğiniz işlerin min. süresi 50 m2 ve üzeri alanlarda 3 - 4 gün sürmektedir. Zaten bir yapının temel sorunlarının başında düşünülmesi gereken izolasyon gereksinimi oldu bitti ve kısa aralığa sığdırılmayacak kadar önemli yapı unsurları arasındadır. El becerisi ve tatbik deneyimimiz ile harmanlanan teras çalışmalarımızın tümü öncesi ve sonrası şeklinde şeffaf bir şekilde aksettirilmekte neler yapabileceğimize tanık olmanız adına yayınlanmaktadır.

Sadece izolasyonla sınırlı bulunmayan çalışmalarımızın üzerinde gezinilebilir olmasının yanında bir kaç renk sınırlama zorunluluğu bulunmadan, sınırsız ral renk tatbiki yapılabilmekte müşteri tercihi doğrultusunda imalatlar gerçekleştirilmektedir. Uygulamayla sınırlı bulunmayan fikir ve öneri üreten ekibimiz ne tür malzeme seçimi yapmış olursanız olun bir sonraki teras problemlerinizde sizi bekliyor olacak.
Trs Teras Çatı
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Trs Teras Çatı İzolasyonu
Sektörü: İnşaat / Emlak » İzolasyon / Yalıtım / Çatı
Yetkili Kişi: Salim Cont
Adres: Seyfi Demirsoy Mah. Siteler - 2 Kavşağı No:97 Altındağ / Ankara
Şehir: Ankara
Ülke: Türkiye
Telefon: (532) - 5702843
Web Sitesi: http://www.terasizolasyon.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Trs Teras Çatı firma bilgileri. Trs Teras Çatı adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Trs Teras Çatı ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Trs Teras Çatı İzolasyonu firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 09-07-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.