Tsc Barkod

Şirket Hakkında
TSC Barkod ve El Terminali Sistemleri 2012 yılında konusunda uzman ve on beş yılın üzerinde sektör deneyimine sahip genç bir ekip tarafından kurulmuştur. TSC Barkod Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerinde kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemektedir. Teknik servis hizmetleri, yerinde destek hizmetleri ve Barkodlu Otomasyon konularında sektörün lider firmalarındandır. Müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve ekonomik çözümleri sunmak firmanın temel ilkesidir.
Tsc Barkod
Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
İletişim Bilgileri
Firma: Tsc Barkod
Sektörü: Elektrik / Elektronik » Elektronik Ürünler
Yetkili Kişi: Ümit Bulut
Adres: Aşağı Öveçler Mh. 1314 Sk.no:34/15 Ankara
Şehir: Ankara
Ülke: Türkiye
Telefon: (312) - 4830767
Web Sitesi: http://www.tscbarkod.com
Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Tsc Barkod firma bilgileri. Tsc Barkod adresi, telefonu yukarıda yer almaktadır. Aynı zamanda Tsc Barkod ürünleri, ilanları, web sitesi bilgileri de bu sayfada bulabileceklerinizden bazıları.

Siz de firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi "internette tanıtın" !

Tsc Barkod firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 28-02-2019 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2019 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.