gizlilik

GİZLİLİK

Turk Business Center (www.turkbusinesscenter.com) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir:

Turk Business Center'a üye kişi ve/veya kuruluşların verdikleri bilgiler www.turkbusinesscenter.com sitesinde  sunulmaktadır. Sitede sunulacak bilgiler ve bu bilgilerin sunuş formatı sunuş şekli Turk Business Center tarafından belirlenmektedir. Bu bilgiler internet üzerinde herkese açıktır.

Kayıt olan üye kişi ve/veya kuruluşların belirlediği kullanıcı adı ve şifreler, sadece o üye kişi ve/veya kuruluşların kullanımına açıktır. Şirketler de sahip oldukları kullanıcı adı ve şifreyi üçüncü tarafların kullanımına tahsis edemezler. (Daha fazla bilgi için kullanım şartlarını okuyun.)  

Üye kişi ve/veya kuruluşlar dilediği zaman sitede bulunan kendisiyle ilgili bilgileri değiştirebilir. Sunulan bilgilerin içeriğinden Turk Business Center sorumlu değildir. (Daha fazla bilgi için kullanım şartlarını okuyun.)  

Turk Business Center, üye kişi ve/veya kuruluşlara bilgilendirme amaçlı e-posta gönderimleri ve e-bülten gönderimleri yapabilir. Bu e-postaları üye profiline göre farklılaştırabilir. Kullanıcılara ait demografik bilgiler sitenin reklam verenleriyle paylaşılabilir, ancak bu paylaşım kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez. Üçüncü kişi ya da kuruluşlara üye e-posta adresleri verilmez.

Üye kişi ve/veya kuruluşların girdiği tekliflere talep geldiğinde olduğu gibi çeşitli durumlarda, Turk Business Center sistemi tarafından otomatik haber e-postaları gönderilebilir.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

Turk Business Center üzerinden başka sitelere verilen linkler vardır. Turk Business Center, kendi üzerinden ulaşılabilecek diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Hızlı Menü
Detaylı Arama

Turk Business Center

Turk Business Center (TBC), ücretsiz şirket rehberi, firma rehberi, alım talepleri, satım talebi, ticari ilanlar, güncel sektörel talepler, online ürün ve hizmet katalogu, bayilik, franchising, şehir rehberi gibi özellikleri ile Türkiye'nin önde gelen B2B e-pazaryerleri arasındadır.
© 2004-2019